6.2 C
Ivano-Frankivsk
Понеділок, 25 Травня, 2020
Головна Суспільство Церква Греції офіційно визнала митрополита Київського Епіфанія

Церква Греції офіційно визнала митрополита Київського Епіфанія

У суботу, 19 жовтня, Патріарх Константинопольський Варфоломій на спільній службі з предстоятелем Елладської православної церкви архієпископом Афінським і всієї Еллади Ієронімом, зачитуючи список імен предстоятелів автокефальних церков, згадав главу Православної церкви України Епіфанія, назвавши його митрополитом Київським і всієї України. Про це повідомляє церковне видання “Віма Ортодоксіас”, передає Правда.іф з посиланням на УНН.

“Церква Греції офіційно визнала єпископа київського Епіфанія Київським, оскільки сьогодні на Синоді Варфоломія-Ієроніма в Салоніках Патріарх вперше згадав Епіфанія на грецькій території”, – пише видання.

Як повідомлялось раніше, на початку жовтня архієрейський собор Елладської православної церкви визнав право патріарха Константинопольського Варфоломія надати автокефалію Православної церкви України (ПЦУ).

Після цього голова Синодального відділу із взаємин церкви з суспільством і ЗМІ Московського патріархату Володимир Легойда заявив, що РПЦ розірве відносини з архієреями Елладської православної церкви, які вступлять в спілкування з нібито “українськими розкольниками”.

Залишіть коментар

avatar
  Підписка  
Сповіщення про
- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
  • Купити квартиру Івано-Франківськ
  • цитадель
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!

Кілька слів гуцульською: звідки походить і в що вірить найзагадковіший народ українських Карпат

Кілька слів гуцульською: звідки походить і в що вірить найзагадковіший народ...

0
Попри свою вiдмiннiсть вiд решти українцiв, навiть найближчих сусiдiв, образ карпатця яскраво символiзує Україну – як і образ козака з пiвденних степів,...