Туристам радять поїхати на вихідні в осіннє Яремче (фото)

0
496

Навіть якщо у вас є декілька днів на відпочинок, не відмовляйте собу у міні відпустці. Обирайте куточки нашої країни, які оповиті красою, мальовничістю, легендами та історичними пам’ятками, пише 24 канал.

Яремче

Гори красиві у будь-яку пору року. Туди варто вирушати навесні, влітку, осінню і зимою. Втім коли б ви не наважилися відвідати Яремче – побачити вам там буде що.

Водоспад Прибій – це візитна картка міста Яремче. Хоча й висота водоспаду невелика – всього 3-5 метрів, але його потужність вражає. Полюбуватися цим водоспадом можна в самому центрі міста на річці Прут, яка протікає через все Яремче. Швидкий Прут скидає тонни гірської води у великій природний котлован. Милуватися водоспадом можна абсолютно безкоштовно, як і фотографуватися на його тлі або набирати гірську воду з собою.

Туристам радять поїхати на вихідні в осіннє Яремче (фото)

У карпатському місті діють сувенірні ринки, на яких ви зможете придбати собі та близьким гоцульські атрибути культури і побуту, справжнє домашнє вино чи сир.

У Яремче є заповідник з дикими тваринами. Схожий він на міні зоопарк. На вході купуючи квиток ви також можете придбати їжу для тварин. На території заповідника ви зможете побачити коcуль, оленів, диких кабанів, різноманітних птахів та кроликів.

Туристам радять поїхати на вихідні в осіннє Яремче (фото)
Підписка
Сповіщення про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі