9 C
Ivano-Frankivsk
Середа, 19 Лютого, 2020
Головна Суспільство Долиняни передали допомогу атовцям

Долиняни передали допомогу атовцям

Долиняни долучилися до збору допомоги воїнам українсько-російської війни.
Пов’язане зображення
 
17 лютого зібрана провізія була передана волонтерам, а це: 2 акумуляторні батареї 6 СТ-190, 2 бензопили ланцюгові, 2 електричні тепловентилятори, 200 м. електропроводу, електричні розетки та патрони для   облаштування побуту в пристосованих приміщеннях та польових умовах, паливно-мастильні матеріали, інформує Долинська міська рада.
Передано також ковдри, подушки та чимало шкарпеток.. Небайдужі долинчани передали нашим захисникам і традиційні домашні гостинці: консервацію, випічку, мед, чай, каву та інше.
Долинська міська рада та волонтерська група щиро вдячні за надану благодійну допомогу трудовим колективам КДНЗ № 4 «Казка» та №3  «Колобок», субєктам підприємницької діяльності – Максиму Собку, Олександру Самарському, Віталію Бездугану, Ігорю Ясніченку, Юрію Зарубенку, Івану Хоружому, окремим громадянам, – зокрема, Ірині Оніці з селища Молодіжне та всім, хто долучився до організації цієї поїздки. Нехай добро, яке Ви робите, вертається до Вас сторицею  та наближає нашу Перемогу.

2 КОМЕНТАРІ

2
Залишіть коментар

avatar
2 Список коментарів
0 Список відповідей
0 Підписники
 
Найпопулярніші коментарі
Гарячі коментарі без совісті і цензури
0 Коментар авторів
Гість Recent comment authors
  Підписатись  
Новизні Застрарілості Популярності
Сповіщення про
Гість
Гість
Гість

250 мільярдів гривень щороку на армію а ті баняки по 2 банки тушонки та відро вареників передають. Невже вашому Порошенці морда не трісне то все жерти під бухло за 1000 євро пляшка віски літаками возять з Ірландії та Шотландії

Гість
Гість
Гість

Блін, відезти банку вареників це вони золоті виходять на саму бензину вийде 100 разів дорожче. До того ж антисанітарія. Це все мають робити централізованим шляхом на місці. Готувати на кухні подавати свіже гаряче. Треба додуматися щоб возити всяку херню закрутки невідомо де закручені на фронт. Солдат має думати як йому воювати і в тому окопі щоб зайве не висунутися, а не бігати по кущах з проносом. Але вони гроші як завжди вкрали і тепер попрошайничають. Не держава це дурдом на колесах

- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!