fbpx
-1 C
Ivano-Frankivsk
Неділя, 19 Січня, 2020
Головна Економіка "Укрпошта" суттєво піднімає тарифи

"Укрпошта" суттєво піднімає тарифи

Тарифна рада при Міністерстві інфраструктури України затвердила поступове збільшення тарифу “Укрпошти” на передплату друкованих видань майже на 50%.

Відповідний проект наказу опублікований на офіційному сайті МІУ.
Підвищення тарифу відбудеться в два етапи: на 24,7% з другого півріччя 2018 та на 19,2% з 1 січня 2019, лише тоді ціна послуги має вийти на рівень собівартості. Водночас, ПАТ “Укрпошта” не планує підвищувати тарифи на передплату друкованих видань читачам в Донецькій та Луганській областях, – йдеться у повідомленні.
Також, міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив, що вартість передплати повинна залишитися незмінною, з огляду на необхідність поширення української преси серед мешканців, які проживають на контрольованій Україною території.
“Триває війна, в тому числі, й інформаційна. Кожен український голос на території Донецької та Луганської областей є безцінним. Саме тому і Міністерство інфраструктури, і ПАТ “Укрпошта” виступають за те, щоб вартість передплати на українську пресу залишалася без змін для читачів в цих регіонах”, – наголосив він.
Нагадаємо, раніше повідомлялось, що від початку 2018 року “Укрпошта” у межах України підніме власні тарифи на 12,3%, а пересилання поштових відправлень за кордон зросте на 43,2%.

Джерело

2 КОМЕНТАРІ

2
Залишіть коментар

avatar
1 Список коментарів
1 Список відповідей
0 Підписники
 
Найпопулярніші коментарі
Гарячі коментарі без совісті і цензури
0 Коментар авторів
Гість Recent comment authors
  Підписатись  
Новизні Застрарілості Популярності
Сповіщення про
Гість
Гість
Гість

Перемога

Гість
Гість
Гість

Над Новою Поштою

- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

×

Вподобайте нас у Facebook