-1.8 C
Ivano-Frankivsk
Субота, 29 Лютого, 2020
Головна FB Дорога в районі Болехова пребуває у катастрофічному стані

Дорога в районі Болехова пребуває у катастрофічному стані

Відомий урбаніст, фахівець з безпеки дорожнього руху, радник міністра інфраструктури Віктор Загреба назвав катастрофою дорогу в районі Болехова на Прикарпатті.

Невеличкий фоторепортаж звідти він поширив у соцмережі Facebook, пише Репортер.

Де прогрес? Це репортаж з автодороги державного значення Н-10 неподалік Болехова,- пише Віктор Загреба. – Тут щодня їдуть сотні фур, десятки міжнародних автобусів на Польщу, Німеччину і т.д. І тисячі приватних машин.

За словами Загреби, дуже круто, що у 2015-2017 роках на Прикарпатті відремонтували багато доріг – на Чернівці, на Буковель, на Бібрку. Але відтоді, каже, все ніби завмерло.

Крім цієї дороги Н-10 катастрофами є дороги на Тернопіль та на Хуст. Я особисто приверну увагу до цієї проблеми нового очільника Укравтодора, який вже скоро буде представлений. Як і до проблем з безпекою рух – відсутніми бар’єрним огородженнями, контрафактними (підробленими) дорожніми знаками та інше, – пише Загреба. –  Дуже сумно бачити, як наша область не використовує можливості, які створили Дорожній фонд та Держпрограма безпеки руху.

1 коментар

1
Залишіть коментар

avatar
1 Список коментарів
0 Список відповідей
0 Підписники
 
Найпопулярніші коментарі
Гарячі коментарі без совісті і цензури
1 Коментар авторів
Студент Recent comment authors
  Підписатись  
Новизні Застрарілості Популярності
Сповіщення про
Студент
Гість
Студент

Ідеальне місце для проведення фестивалів фіри на гастрономічній кобилі з капустов !!!…в патрійотичних вишиваних шь’єроварах і з найбільшим прапором у світі… i з 10ма попами для освячення…

- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!