9 C
Ivano-Frankivsk
Середа, 19 Лютого, 2020
Головна FB Учасники громадського аудиту розвіяли міфи довкола Бурштинської ТЕС

Учасники громадського аудиту розвіяли міфи довкола Бурштинської ТЕС

На запрошення Бурштинської ТЕС відбувся громадський аудит підприємства за ініціативи та безпосередньої участі народного депутата Ігоря Фріса, громадських активістів з питань екології, представників місцевого самоврядування.

Візит проходив у форматі екскурсії, в ході та після якої учасники мали змогу поставити питання, які наразі турбують громадськість.

Так, розвіяли більшу частину міфів довкола підприємства. Учасники аудиту переконалися, що електрофільтри на станції не вимикають, на підприємстві реалізують програму ремонтів та реконструкції обладнання, що проводиться автоматичний аналіз якості вугілля на постійній основі.

При підбиванні підсумків народний депутат Ігор Фріс озвучив основні висновки за результатом аудиту та спілкування з фахівцями Бурштинської ТЕС.

Він офіційно звернеться до керівництва станції щодо можливості передбачити у бюджеті підприємства на 2020 рік проєкт встановлення поста онлайн моніторингу стану атмосферного повітря в Бурштині.

А також розглянути питання раціонального використання водних ресурсів водосховища (флора, фауна, рекреаційний розвиток).

Серед іншого обговорили проєкт будівництва водогону для забезпечення питною водою Бурштина та сіл Галицького району.

Залишіть коментар

avatar
  Підписатись  
Сповіщення про
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!