Диван на коліщатках в темній вітальні

Економічне бронювання: уряд розглядає варіант зі щомісячним внеском на потреби армії

Автор: Оксана Марушкевич
02/04/2025 18:23
-Реклама
-Реклама
Будівництво шостого етапу в житловому районі.
-Реклама
blagodeveloper.com/promotional-landing/
-Реклама
ЖК Silver, старт продажу, вигідна ціна, сучасне планування.
-Реклама
купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні

Один з найбільш реалістичних сценаріїв економічного бронювання передбачає щомісячну сплату коштів на спеціальний рахунок для підтримки ЗСУ. Рішення про запуск механізму вже ухвалено.

Реклама: Місцеві пропозиції
Ремонт зарядних станцій BGA, якість і надійність.
Ремонт інверторів, Ecoflow, зарядних станцій.”

“BGA-Cервіс” пропонує ремонт зарядних станцій та інверторів. Відновлюємо плати, балансує батареї, збираємо устаткування для домів та квартир.

Про це NV повідомило джерело в уряді, пише СТОПКОР

Про ймовірну модель економічного бронювання розповіло джерело в уряді виданню NV. Згідно з його словами, один із варіантів передбачає, що працівники щомісяця сплачуватимуть внески на спеціальний рахунок, кошти з якого направлятимуться на фінансування армії та виплату зарплат військовим.

Цей рахунок буде прив’язаний до ідентифікаційного податкового номеру, а саму процедуру хочуть зробити доступною через застосунок “Дія”.

Ще у жовтні 2023 року заступник міністра економіки Віталій Кіндратів повідомив, що рішення про впровадження економічного бронювання в Україні вже ухвалене.

Наразі розглядають три різні моделі, остаточний варіант має затвердити політичне керівництво держави.

Тема привертає значну увагу як у суспільстві, так і серед військових.

Нагадаємо, у 2025 році бронювання від мобілізації залишається важливим інструментом для захисту окремих категорій військовозобов’язаних, але навіть воно не гарантує повного захисту. Як пояснює адвокатка юридичної компанії “Riyako&Partners” Катерина Аніщенко, на практиці трапляються випадки, коли людей мобілізують попри наявність офіційної броні. За її словами, деякі роботодавці досі ставлять умову: спочатку пройти військово-лікарську комісію (ВЛК), а вже потім надавати бронювання.