-1.6 C
Ivano-Frankivsk
Вівторок, 31 Березня, 2020
Головна Економіка Франківщина торгує зі 111 країнами світу – статистика
Реклама: Прованс

Франківщина торгує зі 111 країнами світу – статистика

Обсяги експорту товарів Франківщиною у 2018 році становили 871,7 мільйонів американських доларів, імпорту – 836,3 мільйонів.
У порівнянні з 2017 роком обсяги експорту збільшилися на 31%, імпорту – на 30,2%. Позитивне сальдо зовнішньої торгівлі товарами склало 35,4 мільйонів доларів, коефіцієнт покриття експортом імпорту – 1,04.

 Результат пошуку зображень за запитом "експорт"

Cеред регіонів України за індексом експорту товарів область посіла третє місце, імпорту – п’яте місце.
Партнерами області у зовнішній торгівлі товарами  були  нерезиденти зі 111 країн світу, інформує Головне управління статистики в Івано-Франківській області.
Найбільші експортні поставки здійснювалися до Румунії, Словаччини, Індії, Польщі, Чехії, Туреччини, Італії, Білорусі, Російської Федерації, Латвії.
Обсяг експорту товарів до країн Європейського Союзу становив 560,5 мільйонів доларів або 64,3% від загальнообласного обсягу експорту й збільшився у порівнянні з 2017-им на 36,1%.

У товарній структурі експорту Прикарпаття значну частку займали обсяги полімерних матеріалів, пластмас та виробів з них, продукції хімічної та пов’язаних з нею галузей промисловості, механічних та електричних машин, деревини та виробів з деревини, мінеральних продуктів, живих тварин, продуктів  тваринного походження.
У  розрахунку  на  1 особу  населення  в  області  експортовано  товарів  на 633,7 доларів,  що відповідає 16 місцю серед регіонів держави.
В обсягах імпорту вагомими були надходження з Російської Федерації, Німеччини, Білорусі, Польщі, Китаю, Румунії, Італії, Болгарії.
Імпорт товарів з країн ЄС становив 343,2 мільйонів доларів або 41% від загальнообласного обсягу імпорту (зменшився за рік на 5,6%).
Серед імпортних надходжень найбільшу питому вагу займали обсяги мінеральних продуктів, механічних та електричних машин, продукції хімічної та пов’язаних з нею галузей промисловості. Значними були і обсяги імпорту полімерних матеріалів, пластмас та виробів з них, недорогоцінних металів та виробів з них, текстильних матеріалів та текстильних виробів.

- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!