-2.8 C
Ivano-Frankivsk
Вівторок, 31 Березня, 2020
Головна Здоров'я На Прикарпатті не вдалось зменшити кількість випадків з інфікування ВІЛ
Реклама: Прованс

На Прикарпатті не вдалось зменшити кількість випадків з інфікування ВІЛ

Вчора, 22 лютого в Івано-Франківську відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики.
Результат пошуку зображень за запитом "снід"

Серед іншого, депутати розглянули питання «про виконання обласної цільової програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2015-2018 роки», інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

За словами директора департаменту охорони здоров’я Миколи Стовбана, програма мала реалізувати чотири напрямки.

Зокрема, вдалось створити на базі обласної клінічної інфекційної лікарні центр інтегрованої допомоги для пацієнтів з ВІЛ/СНІДом, де пацієнти мають можливість одночасно отримувати спектр різноманітних послуг.

«Було охоплено медичними послугами з профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу та тестуванням  60%  представників груп ризику, профілактично проліковано та охоплено програмою штучного вигодовування 100% дітей, які народжені ВІЛ-інфікованими матерями», – каже чиновник.

Стовбан зауважив, що не вдалось зменшити кількість нових випадків з інфікування ВІЛ, збільшити охоплення антиретровірусною терапією осіб з ВІЛ-інфекцією, оновити матеріально-технічну базу лабораторії центру СНІДу.

Загалом на три роки дії програми було виділено 35 мільйонів гривень. Втім, з обласного бюджету використали 60%, державного – 20%, з місцевих бюджетів – 10%.

- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!

Чуму в річці не втопити. Як лікувалися галицькі селяни сто років тому: фото

Чуму в річці не втопити. Як лікувалися галицькі селяни сто років...

0
Сто чи двісті років тому галицькі селяни стикалися з різними епідеміями. І в них був свій погляд на способи профілактики й лікування. Наукою...