Актуально зараз

Франківське “Прикарпаття” у товариському матчі переграло тернопільську “Ниву”: фото

spot_img

На другому тренувальному зборі Команда рідного краю зіграла черговий спаринг – з тернопільською “Нивою”, яка пішла на зимову перерву лідером західної групи Другої ліги.

На своєму другому зборі суперник з “Файного міста” здобув три перемоги у трьох матчах, здолавши по-черзі “Калуш” (1:0), “Волинь U-19” (4:1) та “Ужгород” (3:1). Іванофранківцям протистояла добре організована команда, йдеться на сайті МФК “Прикарпаття”.

До середини першого тайму “Прикарпаття” хоч і володіло ігровою перевагою, але втілити свої моменти у голи вдалося лише одного разу, коли на 20-ій хвилині Роман Дитко відкрив рахунок – 1:0. Після цього гра дещо вирівнялася, а наприкінці тайму “Нива” створила кілька хороших можливостей, проте Остап Вульчин у цих епізодах виручив свою команду.

У перерві тренерський штаб господарів провів одразу чотири заміни, а по ходу другого тайму у гру вступили ще п’ятеро нових футболістів. На 58-ій хвилині тернополяни отримали чудову нагоду, щоб зрівняти рахунок, однак “Прикарпаття” від пропущеного м’яча врятувала поперечина. Згодом вже іванофранківці влучили у стійку воріт: на 72-ій хвилині Назарій Воробчак увійшов у штрафну з лівого краю і пробив – м’яч від штанги відлетів у поле. Втім, за лічені хвилини з другої спроби той же Воробчак скористався своїм шансом, холоднокровно перегравши воротаря “Ниви” – 2:0.

Підопічні Володимира Ковалюка завершать свій другий збір ще одним контрольним матчем. У п’ятницю, 28 лютого, суперником Команди рідного краю знову стане молодіжна команда дублерів “Прикарпаття” (U-19), з якою “зелено-жовті” і розпочали зимову серію спарингів.

Цей поєдинок відбудеться на штучному полі “Хет-трик Арени” (початок о 16:00). А вже другого березня делегація івано-франківського клубу візьме курс на Туреччину, де пройде третій навчально-тренувальний збір.