Франківський “Ураган” обіграв хмельницький “Сокіл”

Футзальний клуб з Івано-Франківська “Ураган” з рахунком 3:2 переміг команду “Сокіл” із Хмельницького. Поєдинок 9 туру Екстра-ліги України з футзалу зіграли 20 квітня у Хмельницькому. Цей матч — останній у регулярній частині чемпіонату.

Рахунок у матчі на першій хвилині відкрив Станіслав Моспан. На 13 хвилині Микола Грицина збільшив перевагу своєї команди. А на останній хвилині першого тайму франківські футзалісти забили третій гол — відзначився Назар Швед, пише Суспільне.

У другій половині зустрічі команда із Хмельницького забила у ворота франківців двічі. Голами відзначилися Костянтин Абзалов та Андрій Хамданов. Втім зрівняти рахунок до завершення поєдинку “Соколу” не вдалося.

Перемога у цьому матчі дозволила “Урагану” завершити регулярну частину чемпіонату України із футзалу на першому місці. Так, команда здобула 70 очок та випередила київський “ХІТ” на три залікові бали.

Попереду у франківської команди — матчі плей-оф чемпіонату. У чвертьфіналі турніру “Ураган” зіграє проти клубу “Кардинал-Рівне”, який фінішував на восьмому місці.