Франківський “Ураган” вийшов у чвертьфінал Кубка України з футзалу

Футзальний клуб “Ураган” з Івано-Франківська з рахунком 4:2 обіграв команду “Сокіл” із Хмельницького та вийшов у чвертьфінал Кубка України.

Відкрив рахунок у поєдинку гравець “Урагану” Артем Фаренюк, пише Правда з посиланням на суспільне.

Ще три голи у ворота суперника забив його партнер Михайло Грицина. На чотири забиті м’ячі франківців “Сокіл” відповів двома. Голами відзначилися Даниїл Чижик та Олег Гуцуляк.

Франківський "Ураган" обіграв хмельницкий "Сокіл"

Цей поєдинок — другий у протистоянні “Урагану” та “Сокола” в межах 1/8 Кубка України з футзалу. У першому матчі франківці здобули перемогу з рахунком 6:2.

Головний тренер “Урагану” Максим Павленко у післяматчевому коментарі сказав, що попри перемогу у першому матчі, його підопічні намагалися показати якісну гру у матчі-відповіді.

Футзальний клуб "Ураган" з Івано-Франківська вийшов у чвертьфінал Кубка України

“Вважаю, що результат закономірний. Ми майже нічого не дали створити “Соколу”. Всі їхні моменти – це контратаки, удари з дальніх відстаней. Тому за кількістю створених моментів ми переважали суперника. У чвертьфіналі всі суперники будуть непростими. Хто б нам не потрапив, ми будемо готуватися максимально”, — розповів головний тренер “Урагану” Максим Павленко.

Суперниками франківської команди у чвертьфіналі Кубка України можуть стати команди “ХІТ”, “Рятувальник”, “Аврора”, “Кардинал-Рівне”, “Суха Балка”, “Sky Up Futsal” або “in. IT”.