Франківський “Ураган” здобув перемогу у заключному домашньому матчі регулярного сезону

“Ураган” зіграв свій заключний домашній матч регулярного сезону – у рамках 4-го туру ІV етапу Екстра-ліги.

У суботу, 25 березня, “дракони” зустрілися із командою “Рятувальник” з міста Ромни, інформує Правда ІФ з посиланням на Фіртка. Кілька днів тому, ураганівці грали матч кубка України та поступилися київському “ХІТу” із рахунком 3:1.

Хід матчу

Ураган дуже впевнено розпочав матч та забив на першій хвилині. Артем Фаренюк став автором першого м’яча. Однак, швидко розвинути свою перевагу “драконам” не вдалося і на п’ятій хвилині Рятувальник зрівняв рахунок.

Через дві хвилини господарі знову вийшли вперед. Микола Грицина відзначився голом, а через кілька секунд Даниїл Абакшин забив третій гол. Ураган вийшов вперед на два м’ячі та змусив тренера гостей брати тайм-аут.

В середині тайму “рятувальник” заробили пенальті та скоротили відставання до одного голу, реалізувавши його. Тепер, вже тренер Ураган” взяв паузу.

За шість хвилин до кінця тайму дракони забили вчетверте. Ігор Корсун прошив голкіпера суперників. Перший тайм завершився за рахунку 4:2 на користь франківської команди.

На другий тайм команди вийшли максимально зарядженими. На першій хвилині другої 20-хвилинки команди обмінялися голами. Спочатку, Назар Швед скористався передачею Фаренюка та в один дотик переправив м’яч у ворота. Через кілька секунд Рятувальник забив теж, Валерій Гайван відзначився.

На 22-й хвилині Микола Грицина сильним ударом під поперечину забив шостий гол Урагану. Після цього, матч перейшов у спокійніше русло.

Сьомий, та останній гол, забив Ілля Терентьєв. Після розіграшу кутового, Станіслав Мосьпан віддав чудовий пас з кутового й Ілля в один дотик поцілив у нижній кут Рятувальника.

В підсумку, впевнена перемога “Урагану” із рахунком 7:3.

Наступного тижня, 1 квітня, “дракони” проведуть заключний матч регулярного сезону проти клубу “Черкасиобленерго”.