Івано-Франківськ: виконком виділив майже 130 тис. грн. на найближчі мистецькі заходи

0
173

У четвер, 1 березня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.

Івано-Франківськ: виконком виділив майже 130 тис. грн. на найближчі мистецькі заходи

Зокрема, під час засідання розглянули та проголосували за питання про організацію та проведення фестивалів духовної та естрадної пісні «Великодні дзвони», Третього Регіонального дитячого фестивалю хорової музики «Передзвін», а також VI Відкритого конкурсу юних виконавців на духових та ударних інструментах, пишуть Версії з посиланням на WestNews.

Зокрема, фестиваль духовної та естрадної пісні «Великодні дзвони» відбудеться з 29 березня по 15 квітня. Заплановано проведення заходів в церквах та народних домах, а також Вічевому майдані із виконання великодніх гаївок.

У той же час, 21 квітня в обласному центрі Прикарпаття відбудеться третій Регіональний дитячий фестиваль хорової музики «Передзвін», який пройде у приміщенні Центру підвищення кваліфікації державних службовців (вул. Незалежності, 46).

Натомість, 29–30 березня в Івано-Франківську відбудеться VІ Відкритий конкурс юних виконавців на духових та ударних інструментах, який пройде в приміщенні Івано-Франківської дитячої музичної школи №2 ім.В.Барвінського (вул.Січових Стрільців, 88а).

На ці заходи культурно-мистецькі заходи передбачено суму 129 тисяч гривень.

 

Підписка
Сповіщення про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі