7.7 C
Ivano-Frankivsk
Вівторок, 7 Квітня, 2020
Головна Туризм Івано-Франківська область бере участь у Міжнародному туристичному салоні (фоторепортаж)
Реклама: Прованс

Івано-Франківська область бере участь у Міжнародному туристичному салоні (фоторепортаж)

Управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації спільно з представниками Івано-Франківської, Яремчанської міських рад, Дністровським регіональним ландшафтним парком, Асоціацією готельєрів та власників садиб Яремчанщини і туристичним бізнесом представляють туристичний потенціал Івано-Франківської області на Міжнародному туристичному салоні «Україна» – UITM 2019», який розпочався 2 жовтня, у Києві.
туристичний потенціал

Українські міста і регіони представлені на спеціальній експозиції Ukrainian Hospitality Days. Івано-Франківщина презентує сезонні туристичні продукти, атракції і маршрути.

Представники нашої області також візьмуть участь у заходах ділової програми виставки:

2 жовтня: нетворкінг туристичних міст та регіонів «Нова роль Організацій управління дестинаціями (DMO) в процесі сталого розвитку територій».

3 жовтня: семінар «День спадщини малих громад на UITM».

Мета проведення заходу – презентувати й обговорити практики, підходи, рішення та можливості спільної діяльності організацій громадянського суспільства з малими громадами України у дбайливому збереженні та розумному використанні ресурсів спадщини.

На семінарі заплановані виступи представників туристичного бізнесу і громадських організацій Івано-Франківщини:

«Туристичний притулок «Явірник»: друге життя історичної споруди в Українських Карпатах» (Олександр Бурсанов, ГО «Туристичне товариство «Карпатські стежки»).

«Вигода Лайф-стайл» (Оксана Клебан, Івано-Франківське регіональне представництво «Спілки сільського зеленого туризму в Україні», туристичний кластер селища Вигоди).

«Економіка спадщини. Посібник для малих громад» (Оксана Федорович, ГО «Туристична Асоціація Івано-Франківщини»).

3 жовтня: зустріч з іноземними байєрами з 10 країн світу (Азербайджан, Великобританія, Ізраїль, Кувейт, Латвія, Литва, Німеччина, Польщі, Туреччина, Франція) з метою обговорення варіантів подальшої співпраці та забезпечення нашої області стабільним потоком іноземних туристів протягом всього року.

Для довідки

26-й Міжнародний туристичний салон «Україна» – UITM 2019 є найбільшою туристичною виставкою сезону «осінь – зима» в Україні, де відбуваються презентації найактуальніших туристичних пропозицій.

Цьогоріч у ній беруть участь національні туристичні організації Болгарії, Грузії, Єгипту, Польщі, Таїланду та ін. Вперше на UITM з національним стендом представлена Малайзія.

- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!

Прикарпатські надзвичайники продовжують проводити дезінфекцію приміщень і територій

Прикарпатські надзвичайники продовжують проводити дезінфекцію приміщень і територій

0
Про це повідомляє управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської обласної державної адміністрації: - 06.04.2020 о 06.30 год. м. Снятин....