fbpx
-5 C
Ivano-Frankivsk
Вівторок, 28 Січня, 2020
Головна FB Керівник фінансового управління розповіла про бюджет Івано-Франківська на наступний рік

Керівник фінансового управління розповіла про бюджет Івано-Франківська на наступний рік

В Івано-Франківську розповіли, яким буде бюджет міста у 2020 році.

Начальниця фінансового управління виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради Вікторія Сусаніна розповіла, що навантаження на бюджет зберігається на такому ж рівні, як і того року. Гроші соцзахисту будуть йти напряму, а не через бюджет міста.

При формуванні бюджету враховується зростання мінімальної зарплати до 4723 гривень, та прожиткового мінімуму – 2102 гривень, пише Галка.

Загальний фонд – 2,5 мільярда гривень, спеціальний фонд – 107, 6 мільйонів гривень. Кредит НЕФКО – 125, 4 мільйона гривень, погашення місцевого боргу – 202,7 мільйонів гривень.

Також за її словами, наступного року в бюджет міста може надійти до 40 мільйонів гривень від акцизного податку.

Міський голова Руслан Марцінків зазначив, що майно комунальних підприємств, які не потрібні, можна продавати на “Прозоро”, аби збагатити бюджет.

За словами мера, найбільший викликом буде медицина – вторинна ланка. Сусаніна відповіла, що Міністерство здоров’я має надавати інформацію про перебіг реформи, тоді місто вирішуватиме, що робити.

Населення Івано-Франківськ складає 268 214 людей (ред. з двома приєднаними селами). Доходи на одну особу – 7,9 тисяч гривень на рік.

3 КОМЕНТАРІ

3
Залишіть коментар

avatar
2 Список коментарів
1 Список відповідей
0 Підписники
 
Найпопулярніші коментарі
Гарячі коментарі без совісті і цензури
3 Коментар авторів
CтудентІван СусанінБюджетний піз...ець Recent comment authors
  Підписатись  
Новизні Застрарілості Популярності
Сповіщення про
Бюджетний піз...ець
Гість
Бюджетний піз...ець

Завдання на 2020 рік: взяти кредит 1 млрд; продати комунальне майно своїм, родичам депутатів; дозабудовувати увесь центр міста; почати будівництво ще 10х мостів; в парку Шевченка на кожному кроці по динозавру. Якщо є ще пропозиціїї, як в 2020му році можна спіз…ити побільше грошей- звертайтесь на прямі ефіри до руслана на всі місцеві канали щочетверга.

Cтудент
Гість
Cтудент

I для батраків обов’язково замакітрити на тиждень по три гучних хвебздивалі а ля гастрономічна гуцульська кобила на фірі з капустов…

Іван Сусанін
Гість
Іван Сусанін

Заслужена економістка України, блядь. З досягнень – взяла кредит для нас всіх. Таких заслужених економістів може бути півкраїни.

- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

Секрет найпопулярнішої процедури косметолога

0
В арсеналі жіночих хитрощів, які застосовуються для догляду за шкірою обличчя, очищення обличчя займає особливе місце. Ця процедура, незважаючи на свою...
×

Вподобайте нас у Facebook