fbpx
4 C
Ivano-Frankivsk
Вівторок, 28 Січня, 2020
Головна FB Кінець епохи бідності: Зеленський дав гучну обіцянку пенсіонерам

Кінець епохи бідності: Зеленський дав гучну обіцянку пенсіонерам

Президент України Володимир Зеленський пообіцяв завершити “епоху бідності” до кінця своєї каденції (2024 рік).

В ефірі ток-шоу “Право на владу” президент заявив, що у його команди є “цікава стратегія підвищення пенсій за віком”.

Зеленський уточнив, що “готові сильно підвищити, щоб люди відчули”.“Ми прийняли багато законів, пов’язаних з детінізацією економіки, демонополізацією, деолігархізації. Це поповнювати бюджет. Кожен повинен платити в цій країні податки. Тому звідки брати пенсії, заробітну плату? Зарплата збільшується. Зараз важлива соціальна місія нашої команди – коли немає грошей, а потрібно збільшити мінімальні пенсії.

Всім не зможемо, адже 12 мільйонів пенсіонерів. Але ми їх розбили на критерії. Спочатку ми підвищимо сильно від 400 до 1100 грн пенсіонерам, яким більше 80 років. Таких багато. Дуже багато. Ми на них виділимо 13 мільярдів в 2020 році. Потім ми хочемо знижувати показник: 75+, 70+ і далі”, – розповів Зеленський.

Джерело

7 КОМЕНТАРІ

7
Залишіть коментар

avatar
5 Список коментарів
2 Список відповідей
1 Підписники
 
Найпопулярніші коментарі
Гарячі коментарі без совісті і цензури
7 Коментар авторів
государствоГістьГістьГістьУсик Владимир Recent comment authors
  Підписатись  
Новизні Застрарілості Популярності
Сповіщення про
галина
Гість
галина

Шановний пане Президент! А якже мені виживати в 63 роки?, добавили 50 грн. при 40 роках трудового стажу, із них 18 років держслужби, заробітна плата копійчана була, тому що весь час у бюджеті не було коштів на пудвищення заробітних плат, вийшла на пенсію у 2011 році і пенсія моя була 3000 грн., вона і до сьогодні залишається такою веселою, що ніхто й не вірить, що така пенсія у держслужбовця, була змушена перейти на пенсію на загальних умовах, і ось розвеселили аж на 50 грн,дякую, я не якась там “краля”, у мене вища економічна освіта, 13 років працювала на підприємстві з… Більше »

клоуну верить нельзя
Гість
клоуну верить нельзя

клоуну верить нельзя

Усик Владимир
Гість
Усик Владимир

Уважаемый президент, люди приветствуют Ваши благие намерения, но, как всегда на это не хватает денег. НЕТ, НЕТ, И НЕТ !!! Деньги есть, только разберитесь в этом вопросе с министром финансов, но при активном участии независимого, грамотного экономиста. Упорядочите ОПЛАТУ ТРУДА, и денег будет более, чем Вы хотите. Для начала скажите во столько раз максимальная зарплата может быть больше минимальной ? В 10 раз, 20, 30, 40, 50, или, как унас имеет место, с 100, 200, 300, 400, а, если брать зарплату Холодницкого, Сытника, прокуроров, судей, нач. Укрпочты, Укрзализныци, и (как вершина айсберга) зарплата Кобылева и его сатрапов, то, как видите,… Більше »

Гість
Гість
Гість

такого “недоразумения нелохового ” у нас еще не было (если не считать точно такого же предедущего)

Гість
Гість
Гість

оно думает что такое хитрое , самый натуральный дебилоид

Гість
Гість
Гість

Пи–ит как Троцкий. Хватит наобещал за эти 6 месяцев столько, а ни капелюськи не выполнил. Ишёл бы назад в 95 клоуном и копировал Ляшка.

государство
Гість
государство

меня обмануло и обокрало…стаж 45 лет их них 17 горячей сетки 1 категории и пения 2594гр. Конфискуйте у воров млр и верните мои деньги.

- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

×

Вподобайте нас у Facebook