Актуально зараз

spot_img

Команда прикарпатського тренера відібрала залікові бали у київського «Динамо», під час матчу «Ліги Європи».

Пов’язане зображення

Команда з Казахстану “Астана”, яку тренує виходець з Прикарпаття Роман Григорчук, зуміла зіграти у нічию із віце-чемпіоном України, командою “Динамо” Київ. Сам Роман Григорчук є уродженцем Коломийського району і у свій час виступав за команду “Прикарпаття” (Івано-Франківськ)

Звітний матч відбувся у Києві 20 вересня на НСК “Олімпійський”.

Стартові хвилин з 15-ть першого тайму були за динамівцями. Гарні моменти, щоб відкрити рахунок були в Томаша Кендзьори та Віктора Циганкова. А на 11-й хвилині “Динамо” виходить вперед. Комбінація біля штрафного гостей завершилася сильним ударом у кут воріт від Циганкова – 1:0. Забитий гол чомусь зупинив “Динамо”, а казахи побігли вперед.

На 20-й хвилині обрізка Дениса Гармаша вивела сам на сам Денисом Бойком півзахисника Маріна Томасова, який обійшов воротаря “Динамо”, але засильно відпустив м`яч, не зумівши пробити у порожні ворота. Але через хвилину “Астана” зрівнює рахунок. Після подачі кутового Жуніор Кабананга навісив у штрафну, де Марін Анічич ударом головою під поперечку воріт пробиває Бойка – 1:1.

“Астана”, зрівнявши рахунок зуміла і перехопити інціативу в грі. Лише в перші 45-ть хвилини у Томасова було три моменти, щоб вивести свою команду вперед. “Динамо” було закрите на своїй половині поля і це не подобалося навіть уболівальникам, які розпочали освистувати таку пасивну гру своєї команди.

У доданий арбітром час до першого тайму “Динамо” забиває другий гол. Після подачі в штрафну від Беньяміна Вербича воротар “Астани” Ненад Еріч не втримав м`яча і Денис Гармаш з кількох метрів забиває у порожні ворота – 2:1.

Другий тайм “Динамо” провело більш потужно і мало не один момент, щоб збільшити рахунок. Воротарю “Астани” довелося рятувати свою команду після небезпечних ударів Вербича та Циганкова. Але втримати переможний рахунок динамівці не зуміли. Вже в доданий арбітром час казахи подали кутовий і пішла подача в штрафну, де Роман Муртазаєв ударом головою з метрів п`яти удруге в цій зустрічі пробиває Бойка – 2:2.

Після нічиєї з “Астаною” безвиграшна серія киян в єврокубках та українській Прем`єр-лізі складає вже шість матчів.

В іншому матчі групи К в Лізі Європи французький “Ренн” з рахунком 2:1 вирвав перемогу в чеського клубу “Яблонець”.