2 C
Ivano-Frankivsk
Понеділок, 24 Лютого, 2020
Головна Суспільство Майже три десятки проектів рішень ухвалила Івано-Франківська міськрада на позачерговій сесії

Майже три десятки проектів рішень ухвалила Івано-Франківська міськрада на позачерговій сесії

Насамперед у місті побільшало “Почесних громадян”. Таке звання отримали голова правління “Івано-Франківськцемент” Микола Круць та професор ПНУ Іван Климишин. А от ключовими на сесії були проекти рішення щодо перспективи сіл, які мають намір ввійти до Івано-Франківської ОТГ. Депутати погодилися із добровільним приєднанням Братківецької та Узинської сільських громад. Також надали згоду на добровільне приєднання до ОТГ села Тисменичани Надвірнянського району.

Під час засідання в окремих депутатів виникли запитання щодо фінансування Департаменту культури. Вважають, у такий нелегкий для країни час варто витрачати менше коштів.

Також депутати вимагають від комунальників контролювати якість виконання робіт, які оплачуються із місцевого бюджету. Зокрема, це стосується територі довкола міського озера. Там підрядники змонтували неякісне покриття бігової доріжки.

У порядку денному 36-ої позачергової сесії міськради був і фінансовий блок питань. В тому числі виконання міського бюджету за підсумками минулого року.

Детальніше дивіться у сюжеті: ТРК ВЕЖА

Залишіть коментар

avatar
  Підписатись  
Сповіщення про
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!