Актуально зараз

Матч “Прикарпаття” – “Чорноморець” завершився нічиєю

spot_img

Шостого жовтня в ході п’ятого туру Першої ліги футболісти “Прикарпаття” приймали одеський “Чорноморець”.

Вже на третій хвилині гри іванофранківці вийшли вперед. Барчук на правому фланзі зачепився за м’яч та віддав на хід Воробчаку. Той на швидкості обійшов захисника та з гострого кута “розстріляв” воротаря гостей – 1:0.

Після цього одесити кинулися відіграватися, і за десять хвилин створили два небезпечні моменти. В одному з них прикарпатців врятувала стійка. А вже за дві хвилини після сольного проходу у стійку влучив Волошинович.

На 31-ій хвилині в ході розіграшу кутового і після сумбуру в штрафній іванофранківців гості таки змогли зрівняти рахунок. А до завершення першого тайму контроль м’яча краще вдавався одеситам, пише “Галка”.

На другий тайм у складі франківців замість Семотюка вийшов Вацеба, також дебютував у Першій лізі 19-річний Сердюк, котрий вимушено замінив голкіпера Піцана.

На 52-ій хвилині нападник прикарпатців Роман Барчук небезпечно зіграв у штрафній гостей, отримав другий “гірчичник” та залишив свою команду у меншості.

А на 73-ій хвилині на стадіоні погасли три з чотирьох веж освітлення і команди пішли на вимушену перерву, яка розтягнулася на 15 хвилин. Після відновлення матчу прикарпатці грали на утримання рахунку, відбиваючись від атак гостей. Додані арбітром п’ять хвилин розтягнулися на майже вісім, та за цей час рахунок не змінився – “Прикарпаття” знову задовільнилося нічиєю, 1:1.

Наразі у іванофранківців два бали і вони внизу турнірної таблиці.