13.7 C
Ivano-Frankivsk
Вівторок, 7 Липня, 2020
Головна Економіка На Франківщині назвали підприємства, які платять найбільше податків

На Франківщині назвали підприємства, які платять найбільше податків

Директор департаменту фінансів Івано-Франківської ОДА Ірина Мацькевич представила звіт про виконання обласного бюджету за 2018 рік. Про це повідомили в прес-службі Івано-Франківської ОДА.

Результат пошуку зображень за запитом "На Івано-Франківщині назвали підприємства, які платять найбільше податків"
Мацькевич повідомила, що за 2018 рік до обласного бюджету надійшло доходів з урахуванням трансфертів у сумі 9448 млн грн, що становить 98,1% до затвердженого річного плану з урахуванням змін. Із загальної суми надходжень міжбюджетні трансферти становили 88,6 %, власні доходи обласного бюджету 11,4%.
Доходів загального фонду обласного бюджету надійшло у сумі 791,3 млн грн, і більше порівняно з 2017 роком на 27,4 %.
Найвагомішими джерелами наповнення дохідної частини обласного бюджету є податок на доходи фізичних осіб та податок на прибуток підприємств. За минулий рік до обласного бюджету надійшло податку на доходи фізичних осіб у сумі 623 млн грн, що на 23,7 % більше у порівнянні з 2017роком.
Найбільші суми податку на доходи фізичних осіб за 2018 рік (крім закладів бюджетної сфери) сплатили такі підприємства: ТОВ «Карпатнафтохім», ПРАТ «Івано-Франківськцемент», Відокремлений підрозділ «Бурштинська ТЕС» ПАТ «ДТЕК Західенерго» та ВО «Карпати».
Найбільша питома вага, а це 52,4% – власні надходження бюджетних установ, яких надійшло 147,9 млн грн та екологічний податок 130,2 млн грн.
У структурі видатків обласного бюджету найбільшу частку мали галузі охорони здоров’я 34,8%, освіти 23,8%, соціального захисту та соціального забезпечення 4,9%, культури і мистецтва 3,2%, фізичної культури і спорту 1,7% та державного управління 1,7%.
Як повідомила директор департаменту фінансів ОДА, у першу чергу кошти загального фонду обласного бюджету спрямовувалися на фінансування захищених статей видатків. Обсяг таких видатків склав 89,5% у обсязі загального фонду.
Також Ірина Мацькевич додала, що заробітна плата працівникам бюджетних установ, які фінансуються з обласного бюджету, в 2018 році виплачувалася вчасно. Заборгованості з оплати праці на кінець минулого року немає.

2 КОМЕНТАРІ

Підписка
Сповіщення про
guest
2 Коментарі
новизні
давності найбільш залайкані
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Гість
Гість
1 рік тому

Чого брешете.а рази більші гроші надходять від заробітчан.

Гість
Гість
1 рік тому

Як так, скасування статті про незаконне збагачення не завадить отримати транш від МВФ.А підняття ціни на газ являється важливою умовою для отрииання? Щось весело виходить, як карати корупціонерів то почекає, а як ” нагнути ” народ- завжди будьласка! І тільки нависла загроза над Коболевим,він заговорив(правду) про можливість не піднімати ціну на газ.А це був би кінець “реформам” Гройсмана та Ко.

- РЕКЛАМА -
- РЕКЛАМА -
  • цитадель
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!

У Франківську на міському озері з’являться вечірні кораблі

У Франківську на міському озері з’являться вечірні кораблі

0
На міському озері з’являться вечірні кораблі. Проєкт такого освітлення пірсів розробили в комунальному департаменті. Кажуть, до його втілення підійшли дуже грунтовно, врахували...
2
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x
БЕЗКОШТОВНА
РІЄЛТОРА
ПРОПОЗИЦІЯ ДІЙСНА
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Допомога з вибором
Підбір форми оплати
Супровід в оформлені
НАДІСЛАТИ
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ РІЄЛТОРА
Допомога з вибором Підбір форми оплати Супровід
НАДІСЛАТИ!