Юні прикарпатці стали срібними призерами ІІ Всеукраїнського турніру з боротьби самбо (фотофакт)

Упродовж двох днів у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника тривав ІІ Всеукраїнський турнір з боротьби самбо на честь майстрів спорту Прикарпаття серед юнаків, 2003-2005 років народження і молодших.

Понад 250 спортсменів зі Львова, Ужгорода, Хмельницького, Тернополя, Івано-Франківська (три команди), Надвірної, Тисмениці, Косова, Рожнятова та Калуша виборювали престижні нагороди, розповів “Вікнам” Василь Клим, тренер-викладач ДЮСШ «Сокіл», володар чорного паска, 2 ДАН.

Перед початком змагань відбулося урочисте відкриття. Спортсменів тепло привітали заслужений тренер України Євгеній Боднарук, головний суддя змагань, майстер спорту України з боротьби самбо Віталій Данилик, а також представники Івано-Франківської міської ради.

На радість калушан срібними призерами турніру з боротьби самбо після впертої боротьби стали калушани Дмитро Іванців (учень ЗОШ №7) — у ваговій категорії понад 46 кг; Назарій Делікат (ЗОШ №10) — у ваговій категорії понад 60 кг; Андрій Ковальчук — у ваговій категорії до 49 кг.

Назарій Делікат виборов срібло у ваговій категорії понад 60 кг

Третю сходинку п’єдесталу пошану посіли також вихованці ДЮСШ «Сокіл» Олександр Косило (ЗОШ №11) — у ваговій категорії до 27 кг, Андрій Мисів (ЗОШ №10) — до 35 кг, Тарас Федишин (ЗОШ №6) та Юрій Сербін (ЗОШ №6) — у ваговій категорії 46 кг.

За здобуті другі та треті місця на ІІ Всеукраїнському турнірі з боротьби самбо на честь прикарпатських майстрів серед юнаків вихованців ДЮСШ «Сокіл» нагороджені дипломами та медалями ІІ і ІІІ ступенів і кубками Івано-Франківської самбо.