fbpx
-4 C
Ivano-Frankivsk
Вівторок, 21 Січня, 2020
Головна FB На Франківщині фермерське господарство отримає компенсацію з бюджету за вирощування канадської чорниці

На Франківщині фермерське господарство отримає компенсацію з бюджету за вирощування канадської чорниці

Працівники департаменту агропромислового розвитку Івано-Франківської ОДА розглянули документи фермерського господарства «Прикарпаття Агро» села Підбережжя Болехівської міської ради щодо включення до переліку претендентів на часткове відшкодування витрат згідно з програмою «Державна підтримка розвитку хмелярства, закладення молодих садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними», повідомляє пресслужба облдержадміністрації.

Фермерське господарство «Прикарпаття Агро» спеціалізується на вирощуванні насаджень чорниці канадської. Цьогоріч тут провели підготовку ґрунту та посадили ягідні насадження сортів Блюкроп Дол, Дюк 120, Еліот Д2 на площі 10 га. Весь посадковий матеріал сертифікований. При підборі сортів врахована їх стійкість до низьких температур, а також хвороб, що дасть змогу застосовувати мінімальну кількість засобів хімічного захисту рослин, пише КУРС.

На сьогодні цю культуру вже вирощують майже в усіх регіонах України, де дозволяють природні умови та ґрунти. З кожним роком збільшується площа під нею. Основною причиною цього є ціна, адже чорниця – найдорожча ягода серед тих, що вирощують у країні.

За результати виїзної перевірки та аналізу документів комісія департаменту прийняла рішення, що ФГ «Прикарпаття Агро» має право на отримання часткового (до 80 відсотків) відшкодування вартості придбаних саджанців за рахунок бюджетних коштів.

Залишіть коментар

avatar
  Підписатись  
Сповіщення про
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

Найкращі Telegram-канали для франківчан

0
Telegram набирає обертів в Україні. Щодня з’являються десятки нових українськомовних каналів із якісним контентом. Ми з радістю спостерігаємо...
×

Вподобайте нас у Facebook