4.4 C
Ivano-Frankivsk
Вівторок, 2 Червня, 2020
Головна Не визначене На кого можуть замінити Путіна: експерт попередив про радикального божевільного "яструба"

На кого можуть замінити Путіна: експерт попередив про радикального божевільного "яструба"

Після президента Росії Володимира Путіна його посаду може зайняти маргінальніший і непередбачуваніший лідер, який буде набагато небезпечнішим для України.

Володимира Путіна можуть замінити на більш непередбачуваного лідера РФ, вважає Куса

Таку думку висловив експерт Українського інституту майбутнього Ілля Куса, повідомляє “Обозреватель“.
“Нам невигідно, якщо Путіна поміняють на якогось радикального божевільного “яструба” на кшталт Ігоря Гіркіна (екс-ватажок бойовиків “ДНР”) – тих маргіналів, які зараз на підйомі в Росії. Риторика Росії останнім часом призводить до того, що з маргінесу піднімаються елементи, набагато страшніші, ніж Путін”, – розповів Куса.
Насправді Володимир Путін досить керований, його фінансові ресурси лежать на західних рахунках. Всі про це знають, зокрема і фінансова розвідка США, – поясний експерт.
При цьому Куса наголосив, що Путін “не є божевільним радикалом або ультранаціоналістом на зразок Едуарда Лімонова – є набагато гірші”.
Експерт також зазначив, що зміна режиму в Росії є невигідною для України, тому що цей режим є неприйнятним для нашої держави.
“Але потрібна зміна і команди, тому що якщо замінять тільки Путіна, нічого не зміниться… Нам вигідно, якщо замість Путіна прийде ліберальне крило російської еліти, більш орієнтоване на Захід”, – резюмував Куса.

Джерело

Залишіть коментар

avatar
  Підписка  
Сповіщення про
- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
  • Купити квартиру Івано-Франківськ
  • цитадель
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!

close-link