Актуально зараз

-Реклама-spot_img

На Тлумаччині затримали двох чоловіків за незаконний вилов риби

-Реклама-spot_img
spot_img
13 листопада під час проведення рибоохоронного рейду на річках в Тлумацькому районі викрили порушника правил рибальства. Чоловік незаконно ловив червонокнижні види риб поблизу с. Золота Липа.

Місцевий мешканць здійснював вилов риби забороненою підйомною сіткою-«крошнею». Про це повідомляє Івано-Франківський рибпатруль.

В улові держінспектори виявили по одному екземпляру червонокнижних видів – вирезуба причорноморського та бистрянки російської, а також пічкура – 3 шт., верховодки – 3 шт., рибця – 2 шт. Збитки, завдані браконьєром, становлять 11 272 грн.

Рибінспектори склали на чоловіка адмінпротоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП – грубе порушення правил рибальства та за ст. 90 КУпАП -знищення, незаконне вилучення з природного середовища видів, занесених до Червоної книги України.

- Advertisement -

Браконьєрське знаряддя лову та улов – вилучили. Матеріали справи готуються для передачі до суду, який накладе порушнику штрафи в розмірі до 510 грн за вилов вирезуба причорноморського і бистрянки російської, та в розмірі до 680 грн за вилов решти риби забороненим сітним знаряддям лову.

Того ж дня, неподалік від цього ж місця рибпатрульні затримали ще одного місцевого мешканця з підйомною сіткою-«крошнею». Заборонену сітку – вилучили. Виловленої порушником риби держінспектори не виявили. На браконьєра склали адмінпротокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП – грубе порушення правил рибальства. Матеріали справи передадуть до суду для притягнення чоловіка до відповідальності – накладення штрафу в розмірі до 680 грн.

«Закликаю всіх рибалок дотримуватись правил любительського і спортивного рибальства та добре вивчити риб, які можуть потрапити на гачок. Адже збитки нараховуються за кожну рибину незалежно від її розміру та ваги. Так, одна стерлядь «коштуватиме» порушнику 48 000 грн, лосось дунайський (або головатиця) – 14 000 грн, вирезуб причорноморський – 10 000 грн, бистрянка російська – 660 грн, судак – 510 грн, сом – 425 грн, щука – 340 грн, марена звичайна – 330 грн тощо. Наголошую на забороні вилову рибця, такса за один екемпляр якого становить 255 грн незалежно від розміру», – зазначив начальник управління Держрибагентства в області Любомир Стрембіцький.

Для оперативного реагування на випадки порушення правил рибальства в Івано-Франківському рибоохоронному патрулі працює цілодобова телефонна «гаряча лінія»: (097) 392-72-80.


НОВИНИ НА ЦЮ ТЕМУ

Ігор Василик
Ігор Василик
Журналіст, фрілансер. Закінчив факультет журналістики ЛНУ в 2008 році журналістка, власкор регіональних та центральних ЗМІ. Закінчила Києво-Могилянську академію у 2019 році.

2 КОМЕНТАРІ

  1. ДО ЗЛОЧИНЦІВ:
    Риби, батраки захотіли !!!…Ще їм, бач’ , капусти на фебздивалю мало !!!

    Риба має бути тільки в коритах “щь’єрих розбудовників нашої рідної нь’єнькі УРКАїни (англ. motherfuckers)”, в коритах усіх порід свиновлади разом з ДУПАтатами, і на столах бидлоеліти разом з її курвами й виблядкми !!!

    БИДЛОВЛАДІ :
    Негайно!!! замакогонити для черні Фебздиваль Капусти Квашеної Гастрономічної !
    …нехай скачуть батраки і не мріють про якусь там рибу…cкачуть з найбільшим прапором у Світі аж на саму Говерлу…

Comments are closed.

-Реклама-
купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні