fbpx
13 C
Ivano-Frankivsk
Понеділок, Грудень 9, 2019
Головна Економіка Один з найбільших інвесторів Івано-Франківська «Тайко електронікс» згортає виробництво

Один з найбільших інвесторів Івано-Франківська «Тайко електронікс» згортає виробництво

Один з найбільших інвесторів Івано-Франківська компанія «Тайко електронікс» згортає виробництво у Хриплині. 800 працівників уже попередили про поступове звільнення. Місто шукає нового інвестора.
Результат пошуку зображень за запитом "Івано-Франківська «Тайко електронікс»"

ТОВ «Тайко електронікс Юкрейн лімітед» – частина корпорації ТE Connectivity, американського виробника електроніки та кабельно-електрон­них компонентів. Компанія працює у 30 країнах з 200 тисячами клієнтів по всьому світу та постачає близько 500 тисяч різних виробів, пише “Репортер”.
Виробництво «Тайко» було одним із найпотужніших і найсучасніших у Франківську. За словами мера, воно щорічно сплачувало до міського бюд­жету близько 10 млн грн податку.
Минулого року на підприємстві почалися перебої з роботою. Як стало відомо «Репортеру» з власних джерел, через заборону дизельних двигунів у Європі кількість замовлень різко зменшилася.

«Вони кажуть, що закривають багато таких заводів у зв’язку із оптимізацією. Особливо на тих підприємствах, де працівників порівняно не багато, – коментує новину заступник міського голови Івано-Франківська Богдан Білик. – Кажуть, це рішення ради директорів і вони нічого не можуть з цим зробити. Щоб людей різко не скорочувати, обсяги реалізації будуть обмежувати поступово. Соціальні виплати і зарплату обіцяють зберегти. До кінця року планують вивільнити виробництво з власного обігу».

За словами Білика, місто отримало вже як мінімум чотири пропозиції від різних інвесторів. Аналогічне підприємство готове забрати усіх спеціалістів – від робітників до менеджменту і продовжити роботу на тому ж заводі, можливо, й розширити виробництво.

22 КОМЕНТАРІ

22
Залишіть коментар

avatar
15 Список коментарів
7 Список відповідей
0 Підписники
 
Найпопулярніші коментарі
Гарячі коментарі без совісті і цензури
0 Коментар авторів
ПрацівникГість!@#$%^&*()Працівниця Recent comment authors
  Підписатись  
Новизні Застрарілості Популярності
Сповіщення про
Гість
Гість
Гість

Капіталізм! Напотрібні- на вулицю.

Гість
Гість
Гість

та, біда чорна, злидні

Гість
Гість
Гість

аналогічне підприємство, вгадайте з 1 разу

Гість
Гість
Гість

А клоуни , що видають себе за міську владу , за бюджетні кошти зробили для цього підприємства шикарну дорогу. І це тоді , коли 90 відсотків вулиць Івано-Франківська перебувають в жахливому стані. Думаю , що не далекий той час , коли всіма деребинами свободівсських злодіїв та невігласів розбиратимуться відповідні органи.

Гість
Гість
Гість

За 10 млн податку на рік в міський бюджет, можно і дорогу до підприемства зробити і ще щось доброго.

Гість
Гість
Гість

Американська корпорація своїх рабів не залишить в біді. Створить нове підприємство і отримає пільги при оподаткуванні. Дешева робоча сила для них є основною інвестиційною перевагою.

Гість
Гість
Гість

а за яке ти тоді вид виробничих відносин -ГУЛАГ крєпосноє насилєніє чи советскую тіпа економіку чи ти просто піздилєнкаєш про що небудь або пізділєнькати бо навіть у расєї тип виробничих відносин -ДЕРЖАВНИЙ КАПІТАЛІЗМ з ознаками неостанілізму-А ДИЗЕЛЬНІ МОТОРИ ПОТРІБНІ ДЛЯ АРМІЇ так що поворушіться трохи пане білик бо тепер або ворушися або іди -мер мав би це пояснити-

Працівниця
Гість
Працівниця

Ахаха, ржу нє магу)) така його й доля, цього “міжнародного” підприємства в нашому селі. Кубло змій само себе й зїло! Іншого нічого й не могло бути через суцільні плітки, маніпуляції, заздрощі, оббріхування, підлість, лицемірство в колективі. Карма! Від неї не втекти!

Гість
Гість
Гість

Підтримую, 100 % правда!

Гість
Гість
Гість

Тепер будете гуляти без роботи заздрісники…

Гість
Гість
Гість

Капіталістам начхати на людські якості робочої сили. Основне в бізнесі – це рентабельність. А ця величина напряму залежить від тарифів на енергоносії і видатки на заробітну плату – іншими словами, сприятливі умови. Тому менеджери і закривають нерентабельне виробництво – і переноситимуть його туди де рабсила дешевша і енергоносії доступніші – наприклад, зона ЄврАзЕС.

Гість
Гість
Гість

Прикарпатським лісорубам полум’яний привіт!

Гість
Гість
Гість

Гнали брак всі ці роки, от їх і прикрили…

!@#$%^&*()
Гість
Гість
Гість
Гість

А людям куди? Просто звільняють і все???

Гість
Гість
Гість

Ніхто їх там людьми не вважав. Основні засоби виробництва. Не більше. Людьми вони стануть коли вийдуть звідтіля.

Гість
Гість
Гість

Ще декілька місяців тому говорили, що виробництво розширюється, відкриваються нові ваканції, а сьогодні вже закривається?

Гість
Гість
Гість

Та забудьте ви про людяність! Зараз капіталізм, а не соціалізм – ніхто не буде з людьми цяцькатися, як раніше! Люди – це матеріал – рабсила. Ваше призначення – працювати на пана і давати прибуток! (Саме тому ми заборонили КПУ) І нічого особистого – тільки бізнес! Вимрете ви – завеземо китайців… І так по колу.

Гість
Гість
Гість

Піде Светка Б. з кадрів на відремонтовано трасу біля заводу… Вдягне міні, закурит сигару… Може розуму набереться…

Гість
Гість
Гість

Цікаво, куди тепер на роботу тих йобнутих бабок візьмуть…)

Гість
Гість
Гість

на карпати підуть єбашити за конвеєром, трохи буде незвично після того як сидіти, пердіти і тільки пакувати продукцію..

Працівник
Гість
Працівник

Як платили так і працювали. Вимагали більше норми получався брак. Або якісно і мало або швидко і як небудь

- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

зеленський, макрон

Як Макрон зустрічав Зеленського у Парижі. Відео

0
Президент України Володимир Зеленський прибув  в Парижі, де матиме низку двосторонніх перемовин і візьме участь у зустрічі лідерів країн – учасниць Нормандського...

×

Вподобайте нас у Facebook