4.9 C
Ivano-Frankivsk
Неділя, 23 Лютого, 2020
Головна FB Під час масштабного дослідження масла у Калуші виявили найбільше фальсифікату

Під час масштабного дослідження масла у Калуші виявили найбільше фальсифікату

Оприлюднені результати масштабного моніторингу масла солодковершкового, який проводився в рамках медійного проєкту «СТОП Фальсифікат».

У рамках проєкту були відібрані зразки масла солодковершкового у торгових мережах у чотирьох регіонах України: Сумах, Черкасах, Новій Одесі (Миколаївська область) та в Калуші, інформує Держпродспоживслужба.

Усього було відібрано 77 зразків масла (231 пачка). Із загальної кількості по 77 пачок масла було відправлено до двох лабораторій на дослідження (Центральної випробувальної державної лабораторії Держпродспоживслужби в Київській області та Державного підприємства «Укрметртестстандарт»). Ще 77 залишились у експертів, як контрольний/арбітражний зразок.

Відповідно до етикетки, відібрані зразки масла були представлені 30-ма виробниками (28 – українських, 2 – німецьких).

За результатами лабораторних досліджень встановлено, що 16 відібраних зразків масла – фальсифікат (Суми – 3 зразки; м. Нова Одеса – 2; Черкаси – 3; м. Калуш – 8). Загальна кількість виробників, назви яких зазначалося на маркуванні фальсифікованого масла – 7, з яких 3 виробники реалізували свою продукцію в одному регіоні, ще 2 реалізують фальсифіковану продукцію у більше, ніж в одному регіоні.

3 КОМЕНТАРІ

3
Залишіть коментар

avatar
2 Список коментарів
1 Список відповідей
0 Підписники
 
Найпопулярніші коментарі
Гарячі коментарі без совісті і цензури
2 Коментар авторів
ЮраГість Recent comment authors
  Підписатись  
Новизні Застрарілості Популярності
Сповіщення про
Гість
Гість
Гість

а виробників чому не пишете?

Юра
Гість
Юра

Наш Франківський молокозавод відзначився. Вся продукція-шахрайський коктейль. Завод має три директори, всі зафаршировані матеріальними благами по самі вуха. Для цього не гребують ні чим. Постачають своє шкідливе для здоров’я дєрьмо навіть у дитячі садочки. Жлоби кончєні

Юра
Гість
Юра

Не директори, а власники

- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

У Івано-Франківську відбулося родинне свято

У Івано-Франківську відбулося родинне свято

0
Сьогодні у Івано-Франківську по вулиці Національної Гвардії відбулося родинне свято, про це повідомив міський голова Руслан Марцінків на своїй сторінці у...