11 C
Ivano-Frankivsk
Субота, 30 Травня, 2020
Альгінатна маска для обличчя за   ̶2̶8̶0̶1 грн! FineLine
ОТРИМАТИ
Головна Корупція Поліція перевірить чи був непрямий підкуп під час відкриття спортмайданчика у Космачі...

Поліція перевірить чи був непрямий підкуп під час відкриття спортмайданчика у Космачі (фото+відео)


Альгінатна маска для обличчя за   ̶2̶8̶0̶1 грн! FineLine

ОТРИМАТИ


12 липня у селі Космач, Косівського району, відбулось відкриття спортивного майданчика, участь у якому взяв кандидат у народні депутати Дмитро Сіреджук (округ №89). Присутнім розповіли про фінансову допомогу кандидата для облаштування майданчика, а церемонія відкриття відбувалася на тлі банера із агітацією за Сіреджука.

Результат пошуку зображень за запитом "Поліція перевірить чи був непрямий підкуп під час відкриття спортмайданчика у Космачі"

Голова Космацької ОТГ Дмитро Бербеничук під час свого виступу сказав: «Надзвичайно нам багато поміг депутат обласної ради Дмитро Сіреджук, який нам поміг покриття цього стадіону, яке коштує рівно половину вартості всіх цих робіт – сімсот з чимось тисяч».

Пізніше ведуча церемонії відкриття майданчику запросила для відкриття стадіону голову Космацької  територіальної громади та кандидата у народні депутати Дмитра Сіреджука. На території стадіону під час відкриття видно великий банер із написом «Прийшов час обирати своїх. Дмитро Сіреджук» та зображенням кандидата. ЦВК зареєструвала Дмитра Сіреджука само висуванцем по округу №89 (центр – Снятин) 22 червня, пише Правда.іф з посиланням на Громадянську мережу ОПОРА.

Результат пошуку зображень за запитом "Поліція перевірить чи був непрямий підкуп під час відкриття спортмайданчика у Космачі"

Богдан Морикіт, координатор спостереження ОПОРИ за виборами на Івано-Франківщині нагадує, що згідно ч.1 ст. 68 Закону «Про вибори народних депутатів України» будь-яка діяльність кандидата, метою якої є спонукання виборців голосувати за певного кандидата, є передвиборною агітацією.

«Такі дії посадової особи та розміщення агітації кандидата у депутати під час відкриття спортивного майданчика у Космачі мають ознаки порушення частини 14 статті 74 Закону України «Про вибори народних депутатів України», яка забороняє проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям, установам, організаціям коштів або безоплатно чи на пільгових умовах товарів, послуг, робіт та інших матеріальних цінностей. Оскільки така передвиборна агітація є непрямим підкупом виборців, ОПОРА звернулась до поліції з проханням перевірити ці факти», – сказав Богдан Морикіт.

 

Залишіть коментар

avatar
  Підписка  
Сповіщення про
- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
  • цитадель
  • Купити квартиру Івано-Франківськ
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!

У Чехії без українських сезонних працівників агробізнес під загрозою (відео)

0
Чеські фермери б’ють на сполох – без українських працівників чимало врожаю може пропасти. Попри карантинні обмеження, Чехія відкрила свій кордон для українців,...
Альгінатна маска для обличчя за   ̶2̶8̶0̶1 грн! FineLine
ОТРИМАТИ
close-image
close-link