fbpx
-11 C
Ivano-Frankivsk
Субота, Грудень 7, 2019
Головна Спорт Юний легкоатлет з Прикарпаття виборов “бронзу” на чемпіонаті Європи у Швеції

Юний легкоатлет з Прикарпаття виборов “бронзу” на чемпіонаті Європи у Швеції

Прикарпатський спортсмен успішно виступив на європейському форумі, який пройшов у Швеції.

Результат пошуку зображень за запитом "Прикарпатський легкоатлет виборов “бронзу” на молодіжному чемпіонаті Європи у Швеції"

Уродженець Делятина Михайло Гаврилюк метнув молот на відстань 72,21 метри у п’ятій спробі. Цей показник дозволив легкоатлету стати бронзовим призером змагань.

Тренує прикарпатського спортсмена Ярослав Маланюк, інформує Sport.if.ua.

Крім того Юлія Левченко стала чемпіонкою Європи U-23 зі стрибків у висоту. Загалом українська команда виборола в Євле дві медалі.