1.8 C
Ivano-Frankivsk
Понеділок, 17 Лютого, 2020
Головна Здоров'я Понад мільйон прикарпатців уклали декларації з лікарями

Понад мільйон прикарпатців уклали декларації з лікарями

У вівторок, 7 травня в Івано-Франківську відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики.

Результат пошуку зображень за запитом "декларації з лікарями"

Серед іншого, депутати розглянули питання про «проведення реформи первинної медико-санітарної допомоги в області. Проблемні питання та шляхи вирішення», інформує Бліц-Інфо.

За словами директора департаменту охорони здоров’я Микола Стовбана, в області є 794 медичні заклади. Тільки 49 з них перетворились у КНП.

Загалом 1 007 617 прикарпатців уклали декларації з лікарями.

«Було закуплено 20 автомобілів для нових закладів. Загалом їх має бути 50. Пізніше автівки куплятимуть і для існуючих амбулаторій», – зауважив Стовбан.

За чотири місця функціонування первинки наразі найголовнішим питанням залишається покращення матеріальної бази. Зокрема, не вистачає комп’ютерів. Наразі забезпечення ними складає тільки 86,8 %.

Ще однією проблемою є те, що у сільській та гірській місцевості немає інтернету, тож заповнювати декларації лікарі змушені вдома. Втім, за словами медиків, найпершим каменем спотикання було те, що всі працювати без певної кількості методичних матеріалів надісланих від МОЗу.

Голова медичної комісії, свободівець Манолій Піцуряк зазначив, що органи місцевого самоврядування не передбачають кошти на пільгове лікування.

Залишіть коментар

avatar
  Підписатись  
Сповіщення про
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!