14 C
Ivano-Frankivsk
П’ятниця, 29 Травня, 2020
Альгінатна маска для обличчя за   ̶2̶8̶0̶1 грн! FineLine
ОТРИМАТИ
Головна Економіка "Укргазвидобування" придбало ліцензію на видобуток вуглеводнів у Івано-Франківській області

"Укргазвидобування" придбало ліцензію на видобуток вуглеводнів у Івано-Франківській області


Альгінатна маска для обличчя за   ̶2̶8̶0̶1 грн! FineLine

ОТРИМАТИ


2 травня відбувся черговий раунд нафтогазових аукціонів на онлайн платформі ProZorro.Продажі, на який були виставлені ділянки в п’яти областях загальною площею понад 770 кв. км.

За результатами торгів, шість нафтогазових спецдозволів продано за понад 92 млн грн, що перевищило початкову вартість лотів майже вдвічі, пише КУРС.
Лідером за придбаними ділянками стала компанія АТ “Укргазвидобування” – із семи виставлених лотів викупили п’ять. В Івано-Франківській області вони придбали Кадобнянську площу за 6,05 млн грн – вартість збільшилася на 4,5 млн грн від стартової.
Крім цього, на аукціоні АТ “Укргазвидобування” придбало право розробляти поклади вуглеводнів на таких ділянках:
– Ополонівська-1, що у Чернігівській області. Спецдозвіл куплено за 6,45 млн грн.
– Північно-Єфремівська площа на Харківщині. Спецдозвіл придбано за 50 млн грн – вартість збільшилася на 38 млн грн у порівнянні зі стартовою.
– Добренська площа, яка розташована в Харківській області. Ліцензію компанія придбала за 6,35 млн грн.
– Калюжна-1 у Сумській області. Площу придбали за 7,7 млн грн.
Ще одна із виставлених ділянок – Дрогобицька площа на Львівщині – дісталася приватному підприємству “Єдина нафтогазова компанія” за 15,73 млн грн.
Виконавчий директор Асоціації газовидобувних компаній України Роман Опімах так прокоментував другий раунд нафтогазових онлайн-аукціонів: “Проведення електронних торгів на нафтогазові ділянки є великим успіхом у реформуванні індустрії. Сьогодні аукціони відбулися за шістьма ділянками із запропонованих семи, що свідчить про зацікавленість інвесторів у нових площах. Як і під час перших березневих торгів, другий раунд пройшов за участі лише українських видобувників. Ми очікуємо на посилення конкуренції в майбутніх онлайн-аукціонах та конкурсах УРП внаслідок участі й іноземних компаній. Сподіваємося, що процес визначення переможця конкурсу відбуватиметься, як і в електронних торгах, максимально прозоро та з рівним доступом усіх бажаючих”.
Нагадаємо, що в березні в Україні вже проходив перший раунд нафтогазових електронних аукціонів. За його результатами було продано три спецдозволи на видобуток вуглеводнів на ділянках, які розташовані в Полтавській та Харківській області. Тоді держбюджет від продажу цих лотів поповнився на понад 140 млн грн.

Залишіть коментар

avatar
  Підписка  
Сповіщення про
- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
  • цитадель
  • Купити квартиру Івано-Франківськ
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!

Катавасія з каналізацією.У Франківську мешканці дому заблокували роботу комунальників: відео

Катавасія з каналізацією.У Франківську мешканці дому заблокували роботу комунальників: відео

0
Мешканці будинку № 9 на вулиці Довженка в Івано-Франківську не допускають до роботи бригаду КП "Івано-Франківськводоекотехпром". Комунальники хочуть підключити два під’їзди із...
Альгінатна маска для обличчя за   ̶2̶8̶0̶1 грн! FineLine
ОТРИМАТИ
close-image
close-link