fbpx
2.8 C
Ivano-Frankivsk
П’ятниця, Грудень 6, 2019
Головна Спорт Прикарпатець їде на чемпіонат Європи з легкої атлетики

Прикарпатець їде на чемпіонат Європи з легкої атлетики

Виконавчий комітет ФЛАУ затвердив склад збірної України, яка 16-21 липня в Буросі (Швеція) візьме участь в юніорському чемпіонаті Європи з легкої атлетики.

Тарас Шинкар з Калущини їде до Буроса на чемпіонат Європи

До складу української делегації увійшли 45 спортсменів (17 юніорок та 28 юніорів) і 18 офіційних осіб. На цих змаганнях захищатиме честь України і атлет з Кропивника, вихованець калуських тренерів Миколи Шевчука іМарти Ханенків, кандидат у майстри спорту України Тарас Шинкар, — повідомляють “Вікна” з посиланням на Нафтохімік-Калуш.

ЮНІОРКИ

200 м, 4х400 м             Кайсен Тетяна                 Дніпропетровська обл.

400 м, 4х400 м             Дишлюк Наталія              м. Київ

400 м з/б                       Безшийко Тетяна            Черкаська обл.

400 м з/б, 4х400 м        Шостак Мар’яна             Львівська обл.

400 м з/б, 4х400 м        Буряк Марія                    Київська обл.

4х400 м                         Кара Фаіна                      Одеська обл.

ходьба 10000 м            Касян Дарина                 Волинська обл.

висота                           Магучіх Ярослава          Дніпропетровська обл.

висота                           Жмур Олена                   Вінницька обл.

ядро                              Кравченко Тетяна           Київська обл.

ядро                              Хопяк Ганна                     Харківська обл.

диск                               Гаркуша Дар’я                 Дніпропетровська обл.

диск                               Дейкун Валерія               Херсонська обл.

молот                             Іваненко Валерія            Черкаська обл.

молот                             Хамаза Олена                 Волинська обл.

багатоборство               Лобан Юлія                      Чернігівська обл.

багатоборство               Білик Тетяна                    Харківська обл.

ЮНІОРИ

100 м, 200 м                  Макух Василь                     м. Київ

400 м, 4х400 м              Шинкар Тарас                   Івано-Франківська обл.

400 м, 4х400 м               Погорілко Олександр        Сумська обл.

400 м, 4х400 м               Барабанов Микита            Запорізька обл.

4х400 м                           Голуб Ярослав                   Рівненська обл.

1500 м                             Гонський Олександр          Київська обл.

3000 м                             Краковецький Андрій         Вінницька обл.

5000 м                             Зозуля Роман                     м. Київ

110 м з/б                         Василевський Андрій         Миколаївська обл.

400 м з/б                         Следюк Володимир            Харківська обл.

400 м з/б                          Васічкін Юрій                      Львівська обл.

400 м з/б                          Белашев Кирило                 Харківська обл.

3000 м з/п                        Сабуняк Василь                  м. Київ

ходьба 10000 м               Гончаренко Ігор                  Сумська обл.

ходьба 10000 м               Корецький Тарас                Волинська обл.

ходьба 10000 м               Рущак Микола                    Сумська обл.

висота                              Лавський Владислав          Львівська обл.

висота                              Дорощук Олег                     Кіровоградська обл.

жердина                           Кравченко Ілля                    Київська обл.

жердина                            Бортніков Артур                   Дніпропетровська обл.

довжина                            Авраменко Андрій               м. Київ

потрійний                          Коноваленко Артем             Донецька обл.

потрійний                          Шепелєв Владислав           Одеська обл.

ядро                                  Романовський Олександр   Донецька обл.

диск                                  Кирилін Олексій                    Черкаська обл.

молот                                Кохан Михайло                     Дніпропетровська обл.

молот                                Федоров Данило                  Херсонська обл.

спис                                   Новіков Валентин                Одеська обл.

ОФІЦІЙНІ ОСОБИ

Каратєєв Андрій                 старший тренер з резерву

Островський Максим         головний тренер з метань

Романчук Сергій                 головний тренер з витривалості

Мельник Валерій                лікар

Пронін Владислав              масажист

Іванов Дмитро                     масажист

Стєпанова Тетяна               тренер

Кохан Сергій                        тренер

Іваненко Олександр            тренер

Серорез Тетяна                   тренер

Здітовецький Геннадій        тренер

Скалоцька Мирослава        тренер

Шаповалова Ірина              тренер

Масляков Валерій               тренер

Ступаченко Олена              тренер

Полінкова Надія                  тренер

Шелест Олексій                   тренер

Єрьомін Олександр             тренер

Залишіть коментар

avatar
  Підписатись  
Сповіщення про
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

×

Вподобайте нас у Facebook