15 C
Ivano-Frankivsk
Вівторок, 7 Липня, 2020
Головна Економіка Прикарпаття – десяте в Україні за обсягом реалізованих товарів і послуг

Прикарпаття – десяте в Україні за обсягом реалізованих товарів і послуг

Прикарпатські підприємства у січні 2019 року реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на 6,2 мільярди гривень.
Для порівняння, у січні 2018 року ця сума становила 5,8 мільярдів, інформує Головне управління статистики в Івано-Франківській області.
Результат пошуку зображень за запитом "зростання торгівлі"
Частка області у загальнодержавному обсязі реалізованої промислової продукції склала 2,9%, що відповідає 10 місцю серед регіонів України.
У загальному обсязі реалізації продукція переробної промисловості та підприємств з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря становили по 45,7%, добувної промисловості і розроблення кар’єрів – 8%, з водопостачання, каналізації, поводження з відходами – 0,6%.
Більше 42% обсягу продукції переробної промисловості реалізували підприємства з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції. Вагомим також був внесок підприємств з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (16,3%), харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (15,5%), виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (11,4%), машинобудування (9,5%).
Питома вага реалізованої промислової продукції підприємств з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції у загальнодержавних обсягах склала 24,3%, з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності – 7%, з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – 4,7%, виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – 4,6%, добування сирої нафти та природного газу – 3,9%.
В обсязі реалізованої продукції добувної та переробної промисловості за основними промисловими групами 61,5% займали товари проміжного споживання, 18,3% – споживчі товари короткострокового та тривалого використання, 15,2% – енергія, 5% – інвестиційні товари.

Підписка
Сповіщення про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
- РЕКЛАМА -
- РЕКЛАМА -
  • цитадель
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!

П'яний водій пропонував патрульним хабар у розмірі 100 доларів

П’яний водій пропонував патрульним хабар у розмірі 100 доларів

0
Правопорушення працівники поліції зафіксували 6 липня в Косові, по вулиці Чорновола. За непритягнення до відповідальності нетверезий водій запропонував працівникам сектору реагування патрульної...
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x
БЕЗКОШТОВНА
РІЄЛТОРА
ПРОПОЗИЦІЯ ДІЙСНА
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Допомога з вибором
Підбір форми оплати
Супровід в оформлені
НАДІСЛАТИ
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ РІЄЛТОРА
Допомога з вибором Підбір форми оплати Супровід
НАДІСЛАТИ!