11 C
Ivano-Frankivsk
Середа, 27 Травня, 2020
Головна Економіка Протягом 2019 року Івано-Франківськ повинен віддати сотні мільйонів гривень боргів

Протягом 2019 року Івано-Франківськ повинен віддати сотні мільйонів гривень боргів

Івано-Франківськ повинен віддати 105,5 млн. основної суми боргу у 2019 році. Відповідна сума передбачена у бюджеті міста на 2019 рік.
Результат пошуку зображень за запитом "Івано-Франківськ повинен віддати сотні мільйонів гривень боргів у 2019 році"
Загальна сума запозичень міста сягнула 646 мільйонів гривень, з яких 500 мільйонів – внутрішні запозичення, 146 мільйонів – зовнішні.
Також місто повинно віддати 53,4 млн. гривень відсотків за користування кредитними коштами. Цю суму планували отримати за рахунок розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на депозитних рахунках. Однак, наприкінці січня Мінфін ініціював рішення уряду, яке забороняє містам розміщувати тимчасово вільні кошти загального фонду на депозитних рахунках.
Окрім цього, місто повинно підтримати комунальні підприємства, які залучали міжнародні кредити під гарантії міської ради. Суму необхідної підтримки оцінюють в 112 мільйонів гривень. Найбільш проблемним виглядає повернення кредиту ЄБРР обсягом 8 мільйонів євро на 13 років, який залучили на оновлення тролейбусного парку КП «Електроавтотранс».
Ще раніше ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» взяло кредит у ЄБРР, а КП «Івано-Франківськводоекотехпром» у Міжнародного банку реконструкції та розвитку.
Тривалий час місто співпрацює з міжнародною корпорацією НЕФКО. У 2014 році залучили кредит на оновлення вуличного освітлення на суму 4 млн. гривень. У 2016 році укладено договір на суму 1 млн. євро для реалізації проекту «Підвищення енергоефективності об’єктів бюджетної сфери в м. Івано-Франківську». В продовження даного проекту наприкінці 2017 року підписали кредитний договір на другий транш в сумі 4 млн. євро.
У вересні 2018 року Івано-Франківськ розмістив облігації на загальну суму 300 мільйонів гривень на фондовій біржі ПФТС під 17,5% річних з терміном погашення до літа 2021 року. Кошти планували направити на розвиток соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.
12 лютого 2019 року стало відомо про плани міста позичити ще 500 мільйонів гривень за рахунок випуску облігацій внутрішньої місцевої позики.

2 КОМЕНТАРІ

2
Залишіть коментар

avatar
1 Дерево коментарів
1 Дерево відповідей
0 Підписники
 
Найпопулярніші коментарі
Найактивніші обговорення
0 Автор коментаря
Гість Автор останнього коментаря
  Підписка  
новизні давності найбільш залайкані
Сповіщення про
Гість
Guest
Гість

,,шановна,, владо я особисто кредитів не брала , то чому я маю віддавати чужі борги та й ще з відсотками шаленими.-ви ці гроші розікрали та поділили між своіми хлопцями з партіі свобода -ВИ І ВІДДАВАЙТЕ ТЕПЕР ТЕ ,ЩО ВКРАЛИ.

Гість
Guest
Гість

+

- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
  • Купити квартиру Івано-Франківськ
  • цитадель
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!