«Прикарпаття» перемогло «Хуст» 7:0. ФОТОРЕПОРТАЖ

У понеділок, 28 серпня, на стадіоні «Рух» відбувся один із завершальних матчів 5-го туру Першої ліги.

На івано-франківську команду чекало четверте поспіль західноукраїнське дербі: «Прикарпаття-ЗСУ» приймало закарпатський «Хуст», пише Правда ІФ.

Обидві команди невдало розпочали сезон, у стартових турах набравши лише по одному турнірному очку, і до першого в історії очного протистояння підходили сусідами по турнірній таблиці.

Матч стартував із небезпечної атаки гостей, але Тихненко влучив у поперечину. А далі господарі повели в рахунку – після подачі з флангу відзначився Хома.

Згодом Барчук влучив у поперечину. А ще за кілька хвилин після помилки голкіпера Шинкаренко збільшив перевагу «Прикарпаття» до 2:0.

Ще у першому голкіпер Рябенко заробив червону картку і залишив «Хуст» в меншості. У другому таймі франківці сповна скористались чисельною перевагою.

Голи Барчука, Хоми (двічі), Шинкаренка та Рудюка засвітили на табло фінальний рахунок 7:0. Є перша перемога франківців у чемпіонаті.

Прикарпаття (Івано-Франківськ) – ФК Хуст ‒7:0

Голи: Хома, 16, 59, 75, Шинкаренко, 20, 72, Барчук, 55, Рудюк, 90

Прикарпаття (стартовий склад): Герич, Шинкаренко, Швець, Француз, Попчук, Демків, Бучакчийський, Тітаєвський, Романов, Хома, Барчук. Запасні: Бобинець ,Піцан, Цюцюра, Стаднік, Михальчук, Радульський, Сьомка, Геник, Дмитрук, Рудюк, Титов, Соловйов. Головний тренер: Олег Рипан

Хуст (стартовий склад): Рябенко, Скиба, Іванов, Тихненко, Павлич, Вагін, Приходько, М.Пилип, Станкович, Борисенко, Василинець. Запасні: Левченко, Мердєєв, Диянчук, Колчін, Баник, Вадовський. Головний тренер: Володимир Циткін

Івано-Франківськ. Стадіон «Рух». 15:30

Арбітр: Артем Михайлюк (Житомир)