fbpx
1 C
Ivano-Frankivsk
Вівторок, Листопад 12, 2019
Головна Влада П’ять прикарпатських ОТГ отримали шанс на допомогу у створенні належних ЦНАП

П’ять прикарпатських ОТГ отримали шанс на допомогу у створенні належних ЦНАП

Про це інформують у прес-службі Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття з посиланням на веб-портал Децентралізація.
Результат пошуку зображень за запитом "П’ять прикарпатських ОТГ отримали шанс на допомогу у створенні належних ЦНАП за підтримки програми «U-LEAD з Європою»"

У квітні 2019 року команда напряму з покращення якості адміністративних послуг Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe оголосила четвертий раунд відбору громад для надання допомоги у модернізації та створенні ЦНАП. Комісія проаналізувала 179 заявок з 24 областей України та відібрала 150 для подальшого аналізу спроможності громад та розробки технічних завдань для створення чи модернізації ЦНАП. До списку відібраних громад з Івано-Франківщини потрапили Білоберізька, Долинська, Калуська, Коломийська та Коршівська об’єднані територіальні громади. Окрім того, допомогу у створенні ЦНАП отримають також Болехівська та Яремчанська міські ради.

«З 1 серпня 2019 року з кожною громадою будуть контактувати та відвідають уповноважені спеціалісти Програми. Упродовж серпня-грудня 2019 року для спроможних громад будуть розроблені технічні завдання для створення чи модернізації ЦНАП. Детальніше про технічне завдання за посиланням: https://bit.ly/331YGCr», – йдеться на порталі Децентралізація.

Залишіть коментар

avatar
  Підписатись  
Сповіщення про
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!

Денис Шмигаль: «Питання доступності людей з інвалідністю стане одним з ключових...

0
Під час сьогоднішнього звіту за 100 днів своєї діяльності голова Івано-Франківської облдержадміністрації Денис Шмигаль наголосив на важливості питання доступності людей з інвалідністю...
×

Вподобайте нас у Facebook