2 C
Ivano-Frankivsk
Понеділок, 17 Лютого, 2020
Головна FB Рятувальники Прикарпаття вкотре не допустили дітей на тонкий лід

Рятувальники Прикарпаття вкотре не допустили дітей на тонкий лід

12 січня 2020 року черговою зміною Івано-Франківської рятувально-водолазної станції в м. Івано-Франківську на міському озері здійснено 2 рейди. Під час рейдів проведено заміри товщини льоду, який становить від 0 до 6,0 см. і є крихкий, небезпечний. Проведено профілактичні бесіди щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах в зимовий період з 2 рибалками.

Черговою зміною Галицької рятувально-водолазної станції в м. Галич на р. Дністер не допущено до відпочинку 4 дітей (вік 7-8 років), які були без нагляду дорослих. З ними проведено профілактичну бесіду щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах в зимовий період та відправлено з території водойми, інформує Правда.іф з посиланням на УПЦЗ.

Черговою зміною Коломийської рятувально-водолазної станції на міському озері в м. Коломия проведено заміри товщини льоду, який становить від 2,0 до 5,0 см. і є крихкий та небезпечний. Не допущено на крихкий, небезпечний тонкий лід 4 дітей (вік 11-13 років), які були без нагляду дорослих та 5 рибалок. З ними проведено профілактичні бесіди щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах в зимовий період, дітей відправлено з території водойми.

12 січня 2020 року на міських озерах м. Івано-Франківськ, м. Коломия та на р. Дністер в м. Галич особовим складом РВС області в зоні відповідальності не допущено порушень Правил охорони життя людей на водних об’єктах, які могли б призвести до травмуванню відпочиваючих.

р.Р/год.

Залишіть коментар

avatar
  Підписатись  
Сповіщення про
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!