-2.8 C
Ivano-Frankivsk
Вівторок, 31 Березня, 2020
Головна Економіка Прикарпатці сплатили понад 5 мільярдів гривень єдиного внеску
Реклама: Прованс

Прикарпатці сплатили понад 5 мільярдів гривень єдиного внеску

Як повідомили у головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області, протягом січня-грудня 2019 року платники Прикарпаття сплатили до Пенсійного фонду України понад 5,1 млрд гривень єдиного внеску.

Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження збільшились на 594,7 млн гривень.

Нагадаємо, єдиний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника. За наявності у платника єдиного внеску одночасно із зобов’язаннями зі сплати єдиного внеску зобов’язань зі сплати податків, інших обов’язкових платежів, передбачених законом, або зобов’язань перед іншими кредиторами, зобов’язання із сплати єдиного внеску виконуються в першу чергу і мають пріоритет перед усіма іншими зобов’язаннями, крім зобов’язань з виплати заробітної плати (доходу).

Також нагадаємо, що розмір щомісячного мінімального страхового внеску в 2020 році становить 1039,06 грн, а також, що з 3 січня 2020 року для сплати єдиного соціального внеску діють нові рахунки. Інформацію про реквізити нових рахунків розміщено на субсайті ГУ ДПС в Івано-Франківській області в розділі «Бюджетні рахунки».

- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!

Чуму в річці не втопити. Як лікувалися галицькі селяни сто років тому: фото

Чуму в річці не втопити. Як лікувалися галицькі селяни сто років...

0
Сто чи двісті років тому галицькі селяни стикалися з різними епідеміями. І в них був свій погляд на способи профілактики й лікування. Наукою...