15 C
Ivano-Frankivsk
Понеділок, 25 Травня, 2020
Головна Влада Служба автодоріг не платитиме за неякісний ремонт на Косівщині

Служба автодоріг не платитиме за неякісний ремонт на Косівщині

Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області не збирається оплачувати неякісно виконані роботи та роботи, виконані з порушенням технологій, які здійснювали працівники філії «Коломийська ДЕД» ДП «Івано-Франківський облавтодор».

Результат пошуку зображень за запитом "клали асфальт у болото"

Йдеться про ремонт покриття асфальтобетонною сумішшю методом влаштування локальних карт. Про це пише  Служба автомобільних доріг.

Заява зроблена через те що позавчора, 14 травня, працівники філії «Коломийська ДЕД» ДП «Івано-Франківський облавтодор» проводили роботи із експлуатаційного утримання та поточного дрібного ремонту покриття автомобільної дороги територіального значення Т-09-09 Снятин – Косів – Старі Кути в с. Вербовець Косівського району.

Роботи планувалося провести в першій половині дня за сприятливих погодних умов, оскільки, згідно прогнозам, випадання дощу не передбачалося. Однак, після приїзду транспорту із асфальтобетонною сумішшю, раптово випав дощ, і асфальтобетонна суміш була укладена на мокру основу.

Заступник начальника з експлуатаційного утримання Служби автодоріг в Івано-Франківській області заборонив керівництву філії «Коломийська ДЕД» укладання асфальтобетонної суміші на мокру основу та у воду, а також було наголошено, що такі роботи не будуть прийняті замовником – Службою автодоріг – до оплати.

“Виходячи з наведеного, Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області вимагає від керівництва ДП «Івано-Франківський облавтодор» значно посилити відповідальність керівників філій за якість дорожньо-ремонтних робіт та повне дотримання технологій їх виконання,” – наголошують у службі.

 

Нагадаємо про Новітні технології: на Прикарпатті асфальт кладуть в ями з болотом (відеофакт)

2 КОМЕНТАРІ

2
Залишіть коментар

avatar
2 Дерево коментарів
0 Дерево відповідей
0 Підписники
 
Найпопулярніші коментарі
Найактивніші обговорення
0 Автор коментаря
Гість Автор останнього коментаря
  Підписка  
новизні давності найбільш залайкані
Сповіщення про
Гість
Guest
Гість

Того старого , що казав що фірма підпільна , треба виїбати в сраку прямо на тій же дорозі , аби знав як нехтувати нашими грошима .

Гість
Guest
Гість

Гандони блять. Зарплату їм так само видавати на руки або мокрою або в гімні і сказати, що нічого змінювати не будемо. Такими темпами, то ні при ніякому президенті і ВР нічого не зміниться, доки є такі підараси, які порушують норми і стандарти укладання асфальту.

- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
  • Купити квартиру Івано-Франківськ
  • цитадель
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!