13 C
Ivano-Frankivsk
Понеділок, 25 Травня, 2020
Головна Економіка На Прикарпатті продовжують виявляти «нелегалів»

На Прикарпатті продовжують виявляти «нелегалів»

З початку 2019 року на Прикарпатті виявили 28 найманих осіб, праця яких використовувалась роботодавцями без оформлення трудових відносин.
Пов’язане зображення
Про це повідомили в Управлінні податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС  в Івано-Франківській області
Матеріали перевірок вісьмох суб’єктів господарювання, які порушили законодавство про працю, передали органам ДФС до Управління Держпраці для вжиття відповідних заходів.
Крім того, за 4 місяці 2019 року на засіданнях комісій з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення, що діють при районних Державних адміністраціях, заслухано 403 керівників підприємств та 383 фізичних осіб – підприємців, які виплачували заробітну плату найманим працівникам нижче мінімально встановленого розміру.
За результатами проведених заходів рівень заробітної плати підвищили керівники 277 підприємств та 241 підприємець. До бюджету додатково надійшло 251,2 тис грн податку на доходи фізичних осіб та 292,9 тис грн єдиного внеску.
Крім цього, за результатами роботи робочих груп з питань легалізації зарплати та зайнятості населення, роз’яснювальної роботи роботодавцями додатково укладено понад 4 тисячі трудових угод з найманими працівниками.

Залишіть коментар

avatar
  Підписка  
Сповіщення про
- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
  • Купити квартиру Івано-Франківськ
  • цитадель
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!