12 C
Ivano-Frankivsk
П’ятниця, 29 Травня, 2020
Альгінатна маска для обличчя за   ̶2̶8̶0̶1 грн! FineLine
ОТРИМАТИ
Головна Економіка У Франківську зменшили випуск хліба та хлібобулочних виробів

У Франківську зменшили випуск хліба та хлібобулочних виробів


Альгінатна маска для обличчя за   ̶2̶8̶0̶1 грн! FineLine

ОТРИМАТИ


Головне управління статистики інформує. У січні–березні 2019р. порівняно з аналогічним періодом попереднього року підприємствами добувної промисловості та розроблення кар’єрів зменшено добування каменю дробленого (щебеню) в 1,8 раза, гальки та гравію, кремнію – на 15,4%.
Результат пошуку зображень за запитом "Разом з цим, зменшено випуск виробів здобних, хліба та виробів хлібобулочних, тортів (на 2,2–8,7%), молока і вершків коагульованих, йогурту, кефіру, сметани, масла вершкового, соусів (на 22,2–33,9%), сиру плавленого, продуктів молоковмісних, продуктів яєчних  (у 1,6–1,9 раза)."
У переробній промисловості на підприємствах з виробництва харчових продуктів та напоїв зріс випуск сиру свіжого неферментованого, олій рослинних нерафінованих, пива солодового (на 1,9–15,4%). Разом з цим, зменшено випуск виробів здобних, хліба та виробів хлібобулочних, тортів (на 2,2–8,7%), молока і вершків коагульованих, йогурту, кефіру, сметани, масла вершкового, соусів (на 22,2–33,9%), сиру плавленого, продуктів молоковмісних, продуктів яєчних  (у 1,6–1,9 раза).
Підприємствами текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів у січні–березні 2019р. збільшено виробництво пальт та плащів, суконь трикотажних, светрів, пуловерів, кофт, жилетів та кардиганів, жіночих та дівчачих, футболок, майок й подібних виробів (на 27,4% – у 7,3 раза). Водночас зменшено випуск комплектів і костюмів, пальт, півпальт, плащів, накидок, чоловічих та хлопчачих, одягу і аксесуарів до одягу для немовлят (на 22,4–29,1%).
У виготовленні виробів з деревини, паперу, поліграфічній діяльності спостерігалося збільшення виробництва дверей та їх коробок та порогів, з деревини, конвертів, проспектів, плакатів та іншої рекламної продукції, віддрукованої (на 4,1–15,1%). Випуск деревини (крім хвойних порід), виробів столярних та конструкцій будівельних, шпону, листів для фанери клеєної, брусків, планок та фриз для паркетного або дерев’яного покриття підлоги зменшено на 14,3–32,4%.
У виробництві хімічних речовин і хімічної продукції зріс випуск речовин поверхнево-активних органічних та засобів для миття шкіри у 2,9 раза, засобів мийних та для чищення – на 14,3% при зменшенні виробництва шампунів на 1,5%.
На підприємствах з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції збільшено виробництво посуду столового і кухонного, з пластмас, у 3,1 раза, мішків та пакетів з полімерів етилену, елементів конструкцій збірних для будівництва, розчинів бетонних  на 11,8% – у 1,5 раза. Разом з цим зменшено випуск вікон, дверей з пластмас, плиток, плит, черепиці, блоків та цегли для будівництва, виробів домашнього вжитку з пластмас на 12,5–39,1%.
У металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів збільшено випуск форм для лиття гуми або пластмас, виробів кованих або штампованих, з металів чорних, котлів центрального опалення (у 4–5 разів), блоків дверних і віконних з алюмінію, інструментів для фрезерування, фрез черв’ячних для обробки металів, інструментів ручних для використання у сільському господарстві, садівництві або лісовому господарстві, цистерн, бочок, барабанів, каністр з металів чорних (на 11,1–43,5%). При цьому зменшено випуск профілів холоднодеформованих,  конструкцій збірних будівельних з чавуну чи сталі, конструкцій з металів чорних (на 40% – у 3 рази).
Серед продукції машинобудування зросло виробництво газомірів на 10,8%, манометрів, датчиків, електронних, апаратури високовольтної, станцій базових, люстр та інших світильників електричних стельових та настінних в 1,7–4,3 раза. Водночас зменшено випуск машин пральних, верстатів для оброблення деревини, комплектів ізольованих проводів для свічок запалювання для двигунів (на 12,5–17%).

3 КОМЕНТАРІ

3
Залишіть коментар

avatar
3 Дерево коментарів
0 Дерево відповідей
0 Підписники
 
Найпопулярніші коментарі
Найактивніші обговорення
0 Автор коментаря
Гість Автор останнього коментаря
  Підписка  
новизні давності найбільш залайкані
Сповіщення про
Гість
Guest
Гість

А ще піднімайте дальше ціни і тоді все решта також попаде в цю статистику.

Гість
Guest
Гість

Не купуйте вироби ЦАРхліба вони щось додають в муку щоб швидше пліснявів хліб давно відмовився і краще себе почуваю..

Гість
Guest
Гість

Люди тепер не дурні розуміють що хліб то лишні кілограми нічого там корисного немає то просто була дурна радянська традиція все закушувати хлібом в результаті набір ваги .

- РЕКЛАМА -
  • Miloan.ua
- РЕКЛАМА -
  • цитадель
  • Купити квартиру Івано-Франківськ
- РЕКЛАМА -

ВАЖЛИВЕ!

Обласний центр паліативної допомоги отримав засоби індивідуального захисту: фото

Обласний центр паліативної допомоги отримав засоби індивідуального захисту: фото

0
28 травня, благодійна організація «Благодійний фонд «Адвентистське агентство допомоги та розвитку в Україні» передала для медичних працівників комунального некомерційного підприємства «Івано-Франківський обласний...
Альгінатна маска для обличчя за   ̶2̶8̶0̶1 грн! FineLine
ОТРИМАТИ
close-image
close-link