У Івано-Франківську професор університету унікальний посібник
Диван на коліщатках в темній вітальні

У Івано-Франківську професор університету презентував унікальний посібник

Автор: Марія Франчук-Левицька
26/09/2021 23:16
-Реклама
Оренда і продаж комерційної нерухомості від 30 м²
-Реклама
-Реклама
Готелі Reikartz і контакти, Україна
-Реклама
ЖК Silver, старт продажу, вигідна ціна, сучасне планування.
-Реклама
купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні

Днями у Науковій бібліотеці Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбулася презентація унікального посібника – “Церковнослов’янська мова. Буквар та читанка”.

Реклама: Місцеві пропозиції
Ціни на лазерну епіляцію у Києві
Лазерна епіляція пахв: Безкоштовно

Косметологія FineLine пропонує лазерну епіляцію на новому 3000w апараті. Спробуйте перший сеанс на ділянку пахв безкоштовно. Переконайтесь у ефективності!

Автор видання – Ярослав Мельник, кандидат філологічних наук, професор кафедри загального та германського мовознавства факультету філології Прикарпатського національного університету, повідомляють в університеті.

“Цей посібник – це ключ до нашої історії!, – наголосив автор, професор Ярослав Мельник під час онлайн-презентації, – Книга писалася 5-ть років. Всі шрифти виконані мною вручну. Цей посібник може підштовхнути наших істориків до вивчення рукописних і кириличних джерел, які знаходяться, зокрема, в архівах в Туреччині. Ми зможемо більше дізнатися про нашу історію. Людина, котра матиме цю книгу, зможе без сторонньої допомоги зрозуміти, збагнути текст документу чи будь-який інший текст минулого”.

Варто зазначити, що посібник із церковнослов’янської мови охоплює 1100-літню історію розвитку кирилиці, відображає зміни графічної системи та традиції подачі тексту. Також видання містить розділ для вправ – “Читанка”. Книга  зорієнтована на широке коло читачів – від молодшого шкільного до поважного віку, а також усіх, кого цікавлять історія, релігія, література, культура східних слов’ян.

Автор розповів, що в процесі підготовки видання зробив акцент і на методичну складову – “намагався зробити так, щоб цей посібник був зручним у користуванні усім – від людини дитячого віку, котра робить перші кроки, осягаючи граматику, до людини похилого віку, котра хоче звернутися до джерел”.