Українські спортсмени за четвертий день Паралімпійських ігор здобули 9 нагород

Україна посідає друге місце у турнірній таблиці після Китаю, спортсмени якого вибороли 27 медалей.

Україна виборола ще дев'ять нагород на Паралімпіаді

Четвертий день зимових Паралімпійських ігор у Пекіні приніс Україні дев’ять нагород. Усі вони були отримані у різних класах біатлонних перегонів на 10 км.

Тільки синьо-жовті кольори майоріли над п’єдесталом поваги одразу у двох видах програми, повідомляє ПІК з посиланням на інформацію у прес-служби НОК України у Фейсбуці.

Нагороди у жінок серед учасниць із поразкою опорно-рухового апарату (клас стоячі):

золото – Ірина Буй,
срібло – Олександра Кононова,
бронза – Людмила Ляшенко.

У чоловіків, які змагалися у категорії з порушенням зору:

За представниками України залишилася перша п’ятірка. При цьому Віталій Лук’яненко (клас B3, гайд Бабар) став дворазовим чемпіоном Паралімпіади-2022.

Компанію на п’єдесталі йому склали Анатолій Ковалевський (клас B2, гайд Мукшин) та Дмитро Суярко (клас B2, гайд Никонович).

Віце-чемпіонами Парилімпіади, здобувши свою другу та третю медалі Пекіна-2022 відповідно, стали:

Григорій Волчинський (клас LW8)

Оксана Шишкова (клас B2, гайд Марченко).

Бронзу виборов Тарас Радь (клас LW12).

Зараз на рахунку збірної України 17 медалей – 6 золотих, 7 бронзових та 4 срібних. Україна посідає друге місце у турнірній таблиці після Китаю, спортсмени якого вибороли 27 медалей.

Паралімпіада триватиме до 13 березня. У ній не беруть участь спортсмени з РФ, їх усунули через те, що Росія розв’язала війну проти України.