Косметологія FineLine пропонує лазерну епіляцію на новому 3000w апараті. Спробуйте перший сеанс на ділянку пахв безкоштовно. Переконайтесь у ефективності!
Відтепер на нашому сайті ви можете дізнатися про нові видання, які нещодавно з’явилися у книгарнях Івано-Франківська. Сьогодні Правда.іф розповідає про три книги, які зацікавили нас цього тижня і які ви можете придбати у крамниці «Букініст».
Ольга Герасим’юк «Я повернулася. Люблю»
З анотації: «У книжці відомої української телеведучої та громадської діячки Ольги Герасим’юк зібрано есеї, тревелоги та образки за більш ніж десять років – від 2007 до 2019 року. На читача чекають захопливі подорожі, знайомство з історією, культурою, звичаями та ментальністю багатьох народів, але насамперед тут будуть зустрічі з людьми. Вдумлива й чутлива до найтонших деталей, до найглибших психологічних нюансів авторка (за сумісництвом – і героїня) не тільки розповість багато нового про барвистий і строкатий світ, а й нагадає призабуте, зупиниться перед сакральним, поміркує про вічне. Щире і просте, радісне й печальне, зворушливе і мудре на цих сторінках переплітаються, сходяться й розходяться, творять чутливі, як пульс, візерунки живої оповіді, де кожне слово пропущене крізь серце».
Галина Пагутяк «Хроніка зниклого міста. Бесіди з Перевізником»
З анотації: «Найстрашніше – прокинутись вранці і не почути співу птахів за вікном. Історія людства закінчиться трохи пізніше, ніж історія звірів, птахів та комах, та й то вже будуть не зовсім люди», – розмірковує лауреат Шевченківської премії Галина Пагутяк у новій повісті-есею «Хроніка зниклого міста». Вона шукає сліди знищеного міста Соколіва над Стриєм, називає імена його мешканців, щоб помолитися за кожного з них, і як українка й патріотка свого краю намагається провести для сучасного читача урок історії: показати, що у зниклому місті жили, крім українців, інші народи, і їхні культури впливали одна на одну, і що сучасний погляд на міжетнічні стосунки повинен бути виважений».
Алфі Кон «Покарані нагородами. Вади системи мотивації»
З анотації: «Виховний принцип «зробиш це – отримаєш те» більше не актуальний та не ефективний. Саме про це говорить Алфі Кон у цій книжці, ділячись власним досвідом. Нагорода та заохочення – це не стимул, а справжнісіньке покарання та маніпуляція. Автор перевертає усталені погляди на саму суть нагороди, зазначаючи, що це лише короткочасна мотивація. Неможливо досягти успіху у взаємодії, керівництві та вихованні, користуючись цим застарілим принципом. Книжка допоможе «вилікувати хворобу» неефективності стимулів, вона сповнена цікавих прикладів, життєвих історій та практичних порад».