0.4 C
Ivano-Frankivsk
Вівторок, 25 Лютого, 2020
Головна Спорт Збірна команда Снятинського району виборола “золото” спартакіади серед депутатів місцевих рад

Збірна команда Снятинського району виборола “золото” спартакіади серед депутатів місцевих рад

Організаційний комітет VІІІ обласної спартакіади між командою депутатів обласної ради, збірними командами, сформованими з депутатів місцевих рад районів і міст обласного значення затвердив остаточні результати змагань.
Результат пошуку зображень за запитом "Збірна команда Снятинського району виборола “золото” VІІІ обласної спартакіади серед депутатів місцевих рад"

За підсумками змагань з усіх видів спорту найбільшу кількість очок здобула збірна команда Снятинського району. Почесне друге місце посіла команда Городенківського району. “Бронзу” спартакіади виборола збірна команда Тисменицького району. Нагородження переможця та призерів змагань відбудеться на черговому засдіанні сесії обласної ради.

До п’ятірки кращих також увійшли команда депутатів обласної ради та збірна команда Косівського району, які посіли четверте та п’яте місця відповідно.

З числа переможців у всіх видах спорту буде сформована збірна команда Івано-Франківської області, яка представить Прикарпаття на Всеукраїнській спартакіаді серед депутатів усіх рівнів.

Залишіть коментар

avatar
  Підписатись  
Сповіщення про
- Advertisment -
- Advertisment -
- Advertisment -

ВАЖЛИВЕ!