Громадяни потребують професійної юридичної допомоги, проте часто зіштовхуються з труднощами при виборі компетентного адвоката чи юридичного консультанта. Зазвичай відсутня чітка інформація про фахівця та його досвід у правовій сфері.
Це змушує відкласти звернення або звернутися до знайомих за рекомендацією. Банально, але інколи клієнтам ніде почитати про конкретного юриста чи нотаріуса. Саме тому інформативний веб-сайт є ключовим інструментом для формування довіри клієнтів до фахівця. Користувачі ретельно вивчають сторінки юридичних компаній, оцінюють відгуки та досвід юриста перед тим, як замовити консультацію.
Юридичний сайт – це онлайн інструмент для залучення клієнтів, які шукають професійну правову допомогу онлайн. Сайт для юриста має чітко презентувати послуги, спеціалізацію адвокатів та умови співпраці. Важливо, щоб ресурс був оптимізований під пошукові запити і зручний для перегляну на мобільних пристроях. Агенція Krylov Company створює сайти для юридичних кампаній, що чітко відображають напрямки правової роботи, підкреслюватимуть переваги та сприяють легкому замовленню консультації. Розробники інтегрують онлайн чат і систему зворотного зв’язку для швидкого спілкування з клієнтами.

*Вигляд форми для замовлення консультації юриста.
Критерії ефективного сайту юридичної тематики
Клієнти обирають юридичну фірму, орієнтуючись на певні аспекти:
- Логічна структура та зрозумілий інтерфейс із простою навігацією.
- Адаптація ресурсу під мобільні пристрої, наприклад смартфон.
- Наявність відгуків клієнтів на сайтів чи на платформі GoogleMaps.
- Інформативні фото офісу, команди юристів, щоб розуміти до кого звертатися.
- Контактні дані організації, карта розташування офісу, опис маршруту.
- Прозорий прайс-лист із переліком вартості юридичних послуг.
- Зрозумілий контент сайту без канцеляриту та складних термінів.

*Як виглядають відгуки на сайті юриста, нотаріуса.
В Україні розробку юридичних сайтів реалізують професійні веб-студії із застосуванням сучасних технологій, таких як PHP, JS, React та інші. Команди розробників у Львові мають досвід у створенні сайтів, які допомагають юридичним організаціям підвищувати впізнаваність та автоматизувати процеси комунікації. Проте, для залучення трафіку на сайті юридичної тематики, доведеться проводити SEO оптимізацію за ключовими словами «адвокат з цивільних справ», «юридична консультація онлайн» чи «юрист онлайн україна». За цими послугами варто звернутися до маркетингової агенції.
Етапи розробки сайту для юридичної фірми
- Збір вимог від замовника де визначаються цілі та побажання до функціоналу.
- Аналіз конкурентів, вивчення актуальних трендів у юридичній сфері.
- З’ясування потреб цільової аудиторії.
- Проектування структури ресурсу, розробка UX/UI дизайну для зручної навігації.
- Створення унікального дизайну, що підкреслює імідж фірми.
- Верстка та програмування функціональних модулів: онлайн-запис, калькулятор послуг, інтеграція з CRM.
- SEO-оптимізація з використанням релевантних ключових слів, написання якісного контенту.
- Тестування, запуск сайту та подальша технічна підтримка.
Скільки коштує створити сайт юридичній компанії?
Вартість створення сайту для юридичної компанії починається від 500 дол. Додаткова націнка залежатиме від складності, функціоналу та складнощів у дизайні. Саме тому така ціна швидко окуповується і повертається у вигляді заявок на сайті. Інвестиції у професійну розробку з досвідченими спеціалістами гарантує ефективну роботу вашого сайту. Зручний і SEO-оптимізований сайт допомагає залучати клієнтів, підвищує довіру до фірми, проте така послуга надається окремо і коштує від 30 $/год.
Кому варто довірити розробку сайту?
Замовляйте сайт для юридичної компанії на сторінці: https://www.krylovcompany.com.ua/service/rozrobka-saytiv/ маркетингової агенції. Компанія гарантує виготовлення сайту з унікальним дизайном та функціоналом. Ваш проект буде виділятися серед конкурентів, стабільно працювати та коректно відображатиметься на різних мобільних пристроях. Веб розробники реалізують детальним макет на WordPress, що матиме продуманий інтерфейс і підвищить довіру клієнтів. Отримайте можливість додавати нові функції і масштабувати присутність бренду в мережі інтернет. Фахівці допоможуть грамотно спроектувати та реалізувати ресурс для продажу юридичних послуг.

Вибір типу сайту залежить від ваших бізнес-цілей. Для малого бізнесу найкраще працюють лендінги, для середнього – корпоративні сайти. Проте для юриста чи нотаріуса найкраще підійде сайт-візитка з короткою інформацією про послуги, сторінкою контакти та про нас. Важливо враховувати очікування вашої цільової аудиторії, яка точно очікує певний вигляд і демонстрацію переваг ваших послуг та вашого фото. Замовляйте розробку сайтів у компанії з досвідом!
Реклама