У Національному заповіднику “Давній Галич” знаходиться Літургікон 1759 року, який входив до колекції богослужбових книг церкви Святого Івана Богослова села Дорогів Галицької громади.
Косметологія FineLine пропонує лазерну епіляцію на новому 3000w апараті. Спробуйте перший сеанс на ділянку пахв безкоштовно. Переконайтесь у ефективності!
Про це повідомляє Національний заповідник “Давній Галич”, пише Галка.
Літургікон або Служебник – богослужебна книга для священнослужителів православної церкви з текстами релігійних відправ на кожен день згідно з порядком їх проведення і церковним календарем.
Містить три літургії: святих Василія Великого, Івана Золотоустого і літургію передосвячених дарів, а також священичі, вечірні й ранкові дияконські молитви і причастя.

Видання належить Львівському Успенському братству й було надруковане за благословенням кир Пилипа-Феліціана Володковича, прототронія і помічника митрополії Київської, Галицької та всієї Русі, а також кир Лева Шептицького – єпископа Львівського, Галицького і Кам’янець-Подільського. Від 3 вересня 1757 року.
Характеристики книги:
- Рік видання: 1759;
- Друкарня: Львівське Успенське братство;
- Графіка: Іван Филипович;
- Розмір: 32 × 20,5 см;
- Матеріал: папір, форзаци замінені;
- Стан збереження: задовільний, відсутня титульна сторінка;
- Оправа: дерев’яна, обтягнена шкірою, із залишками металевих застібок; на звороті — сліди позолоти.
Особливі позначки в книзі:
- На сторінках 1–9 – запис від 23 квітня 1764 року про дарування книги ієреєм Андрієм Мосчаном, пресвітером храму Різдва Пресвятої Богородиці в селі Куп… (неповна назва), за 30 золотих;
- На сторінці 11 – позначення про належність книги до церкви села Сільце (нині смт Войнилів) від 1843 року.
Закреслення в текстах після 1946 року; - На сторінці 96 – пом’янник із 13 іменами померлих і 19 записами за здоров’я родини, ймовірно, місцевого пароха з першої половини ХХ ст.





