Придбати хороший ноутбук і при цьому заощадити 30–60% бюджету порівняно з покупкою такого ж нового — реально. Позначки “б/в” боятися не варто — “уживаний” не означає “зношений”. Спеціалізовані магазини пропонують техніку та комплектуючі з Європи, які використовувалися як виставкові екземпляри, були в лізингу або лежали на складі, тобто не мали попиту. Такі ноутбуки перед продажем проходять ґрунтовну перевірку та оновлення. Покупець отримує перевірений пристрій, який прослужить без проблем ще кілька років.
У магазині “Короб” можна вибрати та купити ноутбук б/в в Одесі для ігор, навчання, роботи та розваг.
Ноутбук б/в — вигідна покупка
Підібрати вживаний ноутбук, який прослужить довго і безперебійно, можна в магазині, що спеціалізується на продажу подібної техніки. Процес купівлі такий самий, як і нової. На сайті є вибір за брендом, потужністю, призначенням, а також можна порівняти ціни та комплектацію.
Статус “б/в” техніка отримує, якщо пристрій має деякі ознаки зношеності, що впливають на вартість, але не на продуктивність:
- пристрій працює стабільно, сліди використання мінімальні, дисплей без плям, подряпин, механічних пошкоджень;
- пристрій працює стабільно, але є некритичні ознаки зношування, такі як подряпини, засвіти на дисплеї, биті пікселі, некритичні дефекти упаковки.
Фахівці профільного магазину техніки проводять повне тестування гаджета перед продажем клієнту. По-перше, встановлюють рівень зношеності, про що знатиме покупець. Перевіряють батарею, технічний стан входів для шнурів, гнізд для флешок, навушників та інших додаткових пристроїв. У ноутбуці обов’язково чистять кулер від пилу, замінюють термопасту. Наступний етап — стрес-тест процесора, визначення ресурсу диска SSD та оперативної пам’яті. На пристрої встановлюють ліцензійне програмне забезпечення — це означає, що при подальшій роботі воно без проблем оновлюватиметься.
Після всіх ґрунтовних перевірок магазин дає гарантію на роботу гаджета — від двох тижнів до року. Як і у звичайних магазинах, техніку можна купити на виплат або в кредит за готівковим або безготівковим розрахунком, істотно заощадивши бюджет.
На чому ґрунтується вибір ноутбука б/в
Покупець має визначитися, навіщо йому потрібен гаджет, — для роботи, гри, навчання. Тоді можна легко вибрати ноутбук для будь-якої сфери діяльності:
- в офіс чи клас;
- як домашній пристрій для перегляду відео, соцмереж та простих ігор;
- ігровий ноут з потужною відеокартою та процесором;
- легкий нетбук для студента та школяра;
- пристрій для дизайнерських програм і графічних редакторів;
- ноутбук-трансформер для подорожей, виїзних заходів;
- сенсорний пристрій.
Окрім мети використання при підборі ноутбука б/у враховують його технічні характеристики та працездатність. Почати можна з вибору моделі та бренду, якому користувач вже довіряє, — Asus, Acer, Apple, DELL, Lenovo, Hewlett-Packard, Fujitsu. Якщо уподобань щодо виробника немає, то варто почитати відгуки про різну техніку і вибрати свій варіант. Далі підбирають технічні параметри пристрою.
- Діагональ екрана — від 8 до 17,3 дюйма. Найбільший ходовий розмір 15 або 17″.
- Роздільна здатність монітора — від 1024×600 до 3840×2160 UHD. Фахівці радять вибирати варіант для повсякденної роботи та розваг у 1920х1080 пікселів.
- Тип відеокарти — дискретна для ігор / графічних програм та вбудована для офісних програм та повсякденної роботи.
- Сімейство процесорів — AMD, Intel Atom, Intel Celeron, Intel Core.
- ОЗП та обсяг оперативної пам’яті — від 1 до 32 Гб. Для роботи в офісних програмах вибирають із середньою швидкістю — не менше 4 Гб. Невелика пам’ять — у пристроїв, які розраховані на роботу онлайн.
Вибір якісного ноутбука не відрізняється від покупки нового, крім очевидних вигод: це суттєва економія бюджету і придбання робочого перевіреного гаджета європейської збірки.