-РЕКЛАМА-

РЕКЛАМА

Актуально зараз

-Реклама-spot_img

Кіберполіцейські Прикарпаття застерігають громадян від фейкових соцвиплат

-Реклама-spot_img
spot_img

Шахраї обіцяють в месенджерах «компенсації» та «фінансову допомогу» малозабезпеченим. Однак, перейшовши за посиланнями, щоби отримати кошти, люди стають жертвами шахраїв.

66-ти річна мешканка села Новоселиця Снятинського району стала жертвою шахраїв. В соцмережі пенсіонерка знайшла повідомлення про соціальні виплати. Щоб отримали кошти, перейшла за посиланням. Так і опинилась на фішинговому сайті одного із банків.

В ньому жінка внесла персональні дані, реквізити банківських карток і навіть пін-код. Однак, замість обіцяної фінансової допомоги, отримала спустошену кредитну карту.

За даним випадком правоохоронці уже розпочали кримінальне провадження за ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.

- РЕКЛАМА-

Фішингові сайти завжди просять вносити персональні та банківські дані. Робити цього, наголошують правоохоронці НЕ МОЖНА! Тож закликають людей бути пильними в соціальних мережах та дотримуватись елементарної кібергігієни.

Працівники Кіберполіції щодня виявляють фішингові посилання в соціальних мережах та месенджерах. Лише від початку року, ними уже заблоковано понад 6 тисяч небезпечних посилань.

НОВИНИ НА ЦЮ ТЕМУ

-Реклама-

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

Азов

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні