-РЕКЛАМА-

РЕКЛАМА

Актуально зараз

-Реклама-spot_img

До 100-річчя Соборності України на Богородчанщині організували «Пробіг друзів – 2019» (фотофакт)

-Реклама-spot_img
spot_img
«Пробіг друзів» відбудвається на території району уже вісім років поспіль. У цьогорічному пробігу взяли участь більше 450 учасників. Зокрема, представники з багатьох міст та областей України. Організатори заходу відзначають, що з року в рік статус і рівень змагань росте, участь беруть професійні спортсмени, які змагаються за чималий призовий фонд.
Результат пошуку зображень за запитом "До 100-річчя Соборності України на Богородчанщині організували «Пробіг друзів – 2019»"

Учасники пробігу змагалися на трьох дистанціях – 3 км, 16 км та 32 км – за маршрутом Богородчани – Старі Богородчани – Саджава – Глибоке – Хмелівка – Росільна – Підгір’я – Богородчани. Наймолодшому учаснику пробігу – 4 роки, а найстаршому – 70 років.

Головними організаторами свята традиційно були районна державна адміністрація, підприємці району, активісти спортивного руху, а також депутат районної ради, заступник голови облдержадміністрації Ярослав Паранюк, кандидат в майстри спорту з легкої атлетики Іван Сенчак. Участь у змаганнях взяли голова райдержадміністрації Франко Єжак та перший заступник голови – Іван Загірняк.  Підтримали ініціативу районна влада, Богородчанська селищна рада та сільські ради уже згаданих сіл.

До 100-річчя Соборності України на Богородчанщині організували «Пробіг друзів – 2019» (фотофакт)

- РЕКЛАМА-

Переможцями на дистанції 16 км стали: серед жінок – Анна Жмурко (перше місце), Валентина Молчанець (друге місце), Ганна Шевчук (третє місце); серед чоловіків – Сергій Рибак (перше місце), Вадим Рогозовський (друге місце), Олег Озарко (третє місце).

Найдовшу дистанцію – 32 км – першими пробігли: серед жінок – Оксана Юрчук (перше місце), Тетяна Соляник (друге місце), Дарія Боднар (третє місце); серед чоловіків – Тарас Сало (перше місце),  Андрій Лапко (друге місце), Роман Гаврилюк (третє місце).

Переможці нагороджені грошовими преміями, кубками та пам’ятними медалями.

До 100-річчя Соборності України на Богородчанщині організували «Пробіг друзів – 2019» (фотофакт)

Цього ж дня в спортзалі Богородчанської ЗОШ № 1 І-ІІІ ст. відбулися спортивні змагання серед людей з інвалідністю.

НОВИНИ НА ЦЮ ТЕМУ

Орися Корчун
Орися Корчун
Інформаційний оглядач інтернет-сайту Правда іф. Журналіст-фрілансер. Випускник Національного університету імені Тараса Шевченка 2009 року.

1 коментар

  1. ЗУНР проти Польщі. Невдала спроба. Історія ганьби та зрад.
    Після розвалу Австор-Угорської імперії в результаті програшу в ПСВ генштаб Австрії вирішив створити лояльну до себе республіку на теренах Галіції, що входила раніше у склад імперії. У ніч на 1 листопада підкуплені австрійцями січовики почали збройний заколот проти поляків та євреїв, котрі на той час складали більшу частину населення Галіції. Руське населення охрестили українцями хоча до них ні руські, ні русини Закарпаття, ні лемки ніякого відношення не мали. Польскє населення підтримане євреями та більшою частиною руських від самого початку заколоту організувало відчайдушний опір австрійським провокаторам. Почалася національно визвольна боротьба польського та інших народів від окупапції галіційськими націоналістами.
    Найдієвішим засобом протистояння агресорам націоналістам був підкуп корумпованої верхівки ЗУНР. Вже під час перших же успіхів у Львові та Перемишлі, польським активістам вдалося підкупити ватажків заколотників. Так, у Перемишлі, після взяття міста січовиками, командуванняЗУНР раптово зупинило наступ, давши змогу вибитим в передмістя та новколишні села малочисельним загонам поляків дочекатися підкріплення регулярної армії. В результаті Перемишль було звільнено і там сформувалися сили які згодом штурмували Львів. У самому Львові де йшла позиційна вулична війна, командування ЗУНР постійно давало незрозумілі накази припиняти наступ, вочевидь також підкуплені поляками. Крім того було залишено залізницю, захоплену націоналістами саме за наказом галицьких командирів. Очевидна зрада. Тоді поляки перекинули з Перемишля 1400 солдатів, 8 гармат, 11 кулеметів та бронепотяг і прямо з вокзалу атакували повстанців. Чергова зрада відбулася при штурмі УГА вже звільненого поляками Львову. Підкуплена верхівка командувачів ГА дала змогу польському підкріпленню підійти та прорвати блокаду міста.
    Якщо уважно прослідкувати подальшу історію ЗУНР та УНР, вона також сповнена схожими зрадами. Вплоть до продажу Галіції ватажком УНР Петлюрою тим самим полякам.
    Отже вся історія ЗУНР це історія ганьби просякнута корупцією, зрадою та безчестям. Згодом під час ДСВ, багато учасників заколоту перейшли на бік Гітлера і воювали за фашиський Рейх проти власної батьківщина, працювали поліцаями та наглядачами концтаборів. Ось безславне завершення галицького заколоту 1918-1919 років. Ганьба

Comments are closed.

-Реклама-

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

Квартири Івано-Франківськ

РЕКЛАМА

купити iphone 15 Pro у Львові, ціни в Україні